Skocz do zawartości

Ogien Wojny -- Brazil Tank --


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zrobić czołg, i wyrenderować go w Brazilu. Tak, wiem co powiecie, nie dość że Lamer to jeszcze za Brazila sie bierze :D.

 

Nic to, jak mawiał pan Wołodyjowski, kilka cennych rad, które być może otrzymam może się przydać w przyszłości.

 

Na tej stronce http://aimsouth.republika.pl umieściłem próbne renderingi.

Natomiast przy modelowaniu wspierałem się tymi dwoma obrazkami (patrz poniżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sami tego chcieliście. Czołgami się troszeczkę interesowałe, więc wolałbym nie oceniać. Ale tak:

-rolki podtrzymujące powinny być bardziej rozstawione;

- tylne koło napędowe ma za małe zęby:);

- gąsiennica jest za cienka i nie widać szpilek:).

A ogólnie to fajny ten czołg. Coś mnie się zdaję, że to z AMX pochodzi :)

Tylko pamiętaj, że ma być coś z Sci-fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gąsienice mają takie wystające gruntozaczepy. To jest po to żeby się gąsienica po podłożu nie przemieszczała. A poza tym to gąsienice powinny być bardziej rozczłonkowane, tak żeby było widać poszczególne ogniwa. Bo inaczej to będzie wyglądać jakby były z gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o zwykłe szczegółu. Chodziło mi o takie tworzenie szeczgółów obiektu, żeby był rzeczywisty. Tak jak w tych ogniwach g±sienicy:). Nie zrobiłe¶ nic coby wystawało z g±sienicy. To tak jakby zrobić oponę z torusa. Może i będzie fajnie wygl±dać po nałożeniu tekstury, ale co najwyżej jako opona w formule 1, kiedy deszcz nie pada. Trzeba pamiętać o takich szczegółach:)

P.S. powtarzam czołg mi się podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosując się do \" reklamacji \" gąsielnic mego tanka ( tatanka ...gdzie ja to już słyszałem :-) ), przerobiłem trochę wyżej wymienione fragmęty mego wehikułu.

 

Zapraszam na http://www.aimsouth.republika.pl

 

Nie umieszczam tutaj żadnych grafik, bo straszie długo się później wczytuje forum, a zdażają się przypadki (trudno to nazwać przypadkami, gdyż jest tak bardzo często), że chodź długo czekam to nie wgrywają się obrazki zamieszczone na forum przez innych \" artystów \" ;)

 

Co doprowadza mnie do zrozumiałej wściekłości wrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności