Skocz do zawartości

Postać 3D: Własny ludek do Counter Strike'a


Markus King

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość wstawienia swojego ludka do Counter Strike'a 1.6 i ewentualnie jak to zrobić. Bardzo proszę o odpowiedź na ten temat bądź informacje, pomoce itd. Możliwe, że taki temat już był, to z góry sorry. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na stronach cs jest raczej tylko o dodawaniu postaci, które są do ściągnięcia. Są też bronie, ale nowy model takiej broni to zwykła zmieniona bitmapa, a kształt jest ten sam. Z ludkami jest to samo. Głównie mają inne mundurki ( bitmapy), a kształt jest ten sam. Jak wiecie coś jeszcze na ten temat, to bardzo proszę o pomoc. Chociaż jaki jest mechanizm postępowania przy dodawaniu zupełnie nowego modelu do gry, a nie tylko textury. Jescze raz proszę o odpowiedź i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele nie wiem ale tego każdy może się dowiedzieć wpisując w google:

"cs modding" "cs model import" "cs own model" itp

 

I czego się dowiedziałem?

 

Że wypadałoby zapoznać się z edytorem Valve Hammer Editor, obługującym gry na silniku Source, między innymi właśnie Counter Strike czy Half Life.

Jak zapoznasz się z edytorem, wszystko stanie się jasne jak słońce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ktorym csie mowisz ? ;) jezeli character studio to tak masz racje byl popularny 10 lat temu :)

 

Im chodzi o taką grę co się biega i szczela karabinami do terrorystów...

 

A co do samej popularności countersrike'a, na allegro klucze na steam idą jak bułeczki o poranku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Klickowi chyba nie trza tego tłumaczyć, bo założę się, że w csie orientuje się bardziej niż my wszyscy razem wzięci :)

A co do popularności, to wg. xfire CS:S jest na 4 miejscu multiplayerów po WoW, CoD4 i CoD2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, wpadnij na stronkę http://hlmaps.noskill.pl/ tam dostaniesz odpowiedzi na wszelakie pytania na temat silnika half-life'a, zarówno pierwszego jak i drugiego, sam bym Ci chętnie pomógł ale nie majstruje przy HL (ani przy stronce) od paru ładnych lat, więc nie jestem up-to-date, za to jestem pewien, że znajdziesz tam parę kompetentnych osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności