Skocz do zawartości

Scena 3D: Caffe Młynek


DonJakub

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Poza tym pojechałeś z tymi słoiczkami. Raz, że brakuje jeszcze jednego elementu zamknięcia (nie uwierzę, że akurat we wszystkich odpadło), dwa, że całe te objemki robi się z drutu o znormalizowanym przekroju, a nie zmniejszonym proporcjonalnie do pojemnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pussik - "scanline`a" - hmm tak nie bardzo mogę skojarzyć co to jest ;p ?

 

arev - "brakuje jeszcze jednego elementu zamknięcia" - a to co w domu też masz takie ? :D ( przypuszczałem, że nikt nie będzie wiedział o co chodzi ale jednak nie ) co do drutu to nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi ? Wydaje mi się, że jest dobry.

 

Bruneq - co do ziarenek to zgodzę się :D ale jakoś tak pasowało mi to, co do reszty to dzięki i jakoś postaram się poprawić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scanline to takie figo fago które musi twoją scenę wyrenderować. w menu pod f10 masz na samym dole assign renderer i tam możesz zmienić jaki renderer będzie renderował twoją scenę. póki nie liźniesz trochę mentalowego oświetlenia to trochę ci mental ray (drugi renderer który będzie widniał na liście) na plaster. tu masz wyczerpujący artykuł na ten temat

 

http://www.forum3d.pl/f3dwork.php?md=sa&idd=9&id=22

 

narazie pozostań przy scanlinie. pomodeluj trochę i jak będziesz już z jakiegoś modelu, choćby bardzo prostego bardzo zadowolony to zacznij wrzucać jakieś światła. na początku pewnie zwykłe światło omni z cieniami raytraycingowymi (znajdziesz w opcjach światła) i włącz mental raya. próbój kombinuj i ćwicz. a i poczytaj też trochę o mapach bo te twoje materiały cierpią z tego powodu że to zwykły diffuse. jakbyś dorzucił mapę specular lub bump byłoby lepiej. więc do roboty i good luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności