Skocz do zawartości

Maya 2009/Maya 10th Anniversary + Autodesk Siggraph2008


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze rzadziej mozna wyprobowac sobie przez 30 dni inna kobitke i zobaczyc czy czasem by z nia nie bylo lepiej :D

LOL, tu mnie załatwiłeś ;)

 

Syflex i ICE - tak jak przypuszczałem - przy próbie podpięcia point clouda jako collide mesh zwrócił 'Argument is invalid'. Particle dało by się jakoś połączyć z syflexem (bo to normalna geometria -> get mesh -> get point position albo może get closest location on geometry i na tej podstawie modyfikować ich pozycję) a w drugą stronę potrzebny by był odpowiednik maxowego meshera (osobiście nie znam). W każdym razie trzeba kombinować.

 

Syflex zreszta nie jest chyba w standardzie XSI, hm?

W Essential i Advanced, a że Foundation już nie sprzedają, więc można powiedzieć, że jest w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jacenty ja mam łap :)

 

Maya 2009 x32 and x64 full DVD ISO --->>Download

 

taką plotę o 2009 wyczytałem :)

maya 2009 will be buggy as hell, and i think im going to be disappointed in 2009 like in 8.0, man maya 8.0 was the worst rls ever, no1 is making a plugins for 8 any more...

się zobaczy co to będzie :)

Ambitnie będzie można walczyć z nowymi błędami w 2008 już niewiele zostało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

streaker yeah right ;) PLE jest zawsze jedną wesję wstecz i nie Unlimited tylko Complite czyli PLE 2009 będzie jakiś czas po tym jak 2010 wyjdzie:) czyli jacenty jeszcze chwilkę poczekaj :D i zupełnie przypadkowo dziś jest ten dzień wydania Majki 2009 :)

 

co do formatu to nie wiem jak to jest ale zawsze można sprawdzić, kiedyś na CGTalku czytałem coś o problemach całej klasy z PLE bo gdzieś "utknęli" :) ale gdzie to nie wiem bo tytuł tego wątku nie zaciekawił mnie wystarczjąco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności