Jump to content

mudbox ło matko


Recommended Posts

No na bank można color, specular i co tam jeszcze za mapy renderer obsługuje w tym mudbxie wypalić na texturze. Skoro można je tworzyć i edytować to po to żeby później użyć w jakimś zewnętrznym programie do 3d. Wydaje się że jak ktoś tworzy postać czy coś innego tylko pod stilla to raczej nie będzie potrzeby eksportować tego wszystkiego do innego softu. Prezentacja modelu stoi na wysokim poziomie w nowym mudboxie a ludzie potrafili zdziałać cuda z renderami z zbrusha które wyglądają sporo gorzej.

 

Swoją drogą ciekawi mnie czy system malowania w mudboxie będzie działał na zasadzie poly paintingu czy będzie to malowanie po texturze?

Link to comment
Share on other sites

woho! mudbox zmiótł wszystko z powierzchni ziemi :P

super żabek :P i to jeszcze w realtimie!

 

Tomala z tego co kiedyś pisali ma być malowanie po texturze ale teraz to już nie taki problem jak kiedyś i w mudzie będą warstwy jak trzeba nie to co w tym drugim sofcie :D ale może poly painting też będzie :)

Link to comment
Share on other sites

Jakby nie patrzeć w trakcie prezentacji pan pokazał ze można nakładać kolorki, a potem zapodał już przygotowaną teksturę.

 

Co do renderingów... no na pewno fajnie że będzie można prezentować to wszytko od razu w sculpterze, ale jeśli ten brąz jest pokazem możliwości muda jeśli chodzi o materiały podczas rzeźbienia to raczej wolę zbrushowe matcapy- w nich "czyste" modele prezentują się raczej lepiej

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy