Skocz do zawartości

Obiekt 3D: strzały z bliska


J|L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

dzeki panowie za rychle kompentarze

 

Mike@ te neruwnosci to moje lenistwo i piekne wyciecie w psie nastepnie lekko zblurowane by sie z biurkiem lepilo :]

 

Mike@ SWRSC@ apropo drewna to moja wina.... nie wlaczylem odpowiedniej warstwy w psie.... bo samo drewno zostalo wlasnie w nim dodane.... co poprawiam ponizej

 

http://img296.imageshack.us/img296/3628/3dfzi4.jpg

 

JonZi@ apropo strzalek no to sa akurat jedyne uvalki jakie nalozylem do tej pory... :D reszte klawiszy oteksturuje gdy skoncze caly obiekt bo go jeszcze khm... khm... nie skoczylem wtedy policze jakis bardziej interesujacy kadr.... z bardziej kolorowymi swiatłami :]

 

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeszcze za ostre krawędzie klawisz.

Nois zbyt drobny. z takiej odległości powinno być widać dokładną strukturę bumpa a tak jest tylko jakiś drobniutki szum. no i to nieszczęsne drewno.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly - dzieki :]

 

adam_m - no kurcze masz racje efekt byl by nawet ladniejszy ale nie mam cyfrowki z prawdziwego zdarzenia a ta w telefonie to ledwno na zrobienie avatara by sie nadala,

co do marsjanina zobaczymy co da sie zrobic :]

 

tweety - done

 

Lis - ostre krawedzie poprawie, nad noisem pracuje wlasnie ku temu mial sluzyc ten render... wsumie mialem juz go tak zostawic... ale nei bede sie z toba klucic.... rzucilem galke oczną miedzy klawisze i masz racje :D. drewno poprawione

 

Pawelkos - dzieki. klawiatura rozmyta bo kijowo w ps'ie ja wycielem :D i musilem to zakamuflowac :] co do marsjanina to sie obaczy jak da rade wyladowac to bedzie... bo puki co kijowa pogoda nad polska... ale oby sie poprawila.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności