Skocz do zawartości

POJAZD 3D: DODGE RAM SRT-10


Predator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i pozdrawiam .

 

Ja juz w temacie nadmienilem zamierzam wymodelowac DODGE RAM\'a SRT-10

 

A oto jak wyglada takie cudenko.

 

dodgeref.jpg

 

Wczesniej na tym forum modelowalem audi byl to pierwszy moj wozek jeszcze go koncze i doprawiam a w miedzyczasie zaczelem tego dodga .

Nie posiadam bluprntow do niego choc szukalem na sieci sa jedynie do dodga rama 1500.Jakby ktos posiada takowe do tej wersji co robie czyli DODGE RAM SRT-10 i byl tak mily to zapodajcie :).

Modeluje bez printow z fotek .To cos nowego jak dlamnie , niewiem jaki bedzie efekt postaram sie by byl jak najlepszy .

 

A oto co zmajstorwalem do tej pory

 

1.jpg

ramka narazie probnie walcze z blotnikiem .

 

Aha maska nie jest wklesla to sa nie polaczone polowki dlatego tak towyglada dla testu skopiowalem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hheheeh no pierwszy raz jak loknelem na niego to mi sie spodobal ten stuningowany ale teraz widze ze klamek mu brakuje :/ heeh i jest troche skwaszonych rzeczy ale i tak modeling jest extra.. dzis prawdopodobnie zapodam jakis updat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec dzis siedzialem troche dzieki uleglosci mojej dziewczyny ktora zlitowala sie i pozwolila mi przysiasc troszke :)

Na wstepie za maske ewentualne poprawki dzis sie nie bralem . Dzis walczylem z progiem i innymi rzeczmi zreszta wszystko widac tylnego progu nie skonczylem postaram sie zaraz to zrobic :) co do dachu :) bedzie poprawiony i troche zamierzam tam zmienic :) tylna szyba jest niewiem jak bedzie napewno korekty wejda dalej , musze przezucic siec w celu znalezienia tylnej czesci dodga czyli ten bagazniczek jakie kryje w sobie tajne elementy .

Do konca tego tygodnia chcialbym skonczyc szkielet i wziasc sie za robienie przodu bo tu bedzie albo zwyciestwo albo Histroyczny . Upadek. Japoni :) to tak na boku :) .

Dobra ide dalej dluba czas to pieniadz jak to mawiaja :).

 

 

dr1.jpg

 

dr2.jpg

 

dr3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Według mnie drzwi na górze mają jakiś dziwny kształt (jakby chudsze, albo źle zakrzywione).

Na widoku z tyłu widać po prawej stronie nad szybą jakieś niedociągnięca i na tym samym renderze przednia maska jest ciut niedopasowana.

Narazie tyle błędów bo mówisz, że będziesz poprawiał.

Ogólnie dobrze biorąc pod uwage to, że nie masz blueprintów (chyba że robisz na na podstawie Dodga Rama 1500).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nieźle ci idzie... ale :) trochę za bardzo idziesz na łatwiznę, tzn. prawie wszystko modelujesz oddzielnie a potem nakładasz na stary obiekt... naprzykład progi, chociaż one jeszcze ujdą :) natomiast nad tylną szybą widać przenikanie obiektów, a to już nie ujdzie :P:D takie coś jest dobre, bo pozwala zaoszczędzić sporo czasu, ale rób tak z umiarem :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dorobić takie nadkole z tylu. Widać je na zdjęciach. Dość charakterystyczne. Dalej... Maska. Inaczej idzie ten rowek pomiedzy nia a karosą. Nie ma takiego długiego łuku. Ogólnie przednie nadkole wygląda na źle wyklepane. Inaczej płaszczyzna powinna iść. Na razie tyle:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryhas --> nierobie na bluprintach rama 1500 jak juz zaczlem bez to jakos mysle z ez poprawkami dobrne do konca .

 

Looozak--> jak pisalem wczensiej dach jest prowizorka:) poprawie sie z tym :)

 

kozio --> masz racje z tym tylnym nadkolem kompletnie to przeoczylme wzrowalem sie na innych zdjeciach na kotrych tego nie bylo tak bardzo widac dzieki wielkie bo to juz jest uchybienie :) !! jutro to poprawie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo czesc :) postaram sie dzis wrzucic popracuje nad nadkolem tylnym i zrobie poprawki w masce rzeczywiscie jest nie taka jak byc powinna :) jak beda jakiekolwiek jeszcze bledy prosze piszcie chce zrobic piekna bryczke :) bez bledow bo pierwsz audika az taka piekna nie wyszla :) wczoraj zrobilem tylna klape i klamke :) pewnie myslicie dlaczego tylna klamke i klape ano dlatego ze niecierpie robic klamek ktore psuja siatke konsultowalem sie ;) z Sikhamem i mowil ze moze byc bledy sa bardzo malutkie postaram sie dzis ja zaprezentowac wieczorkiem bedzie updat jakis maly duzy nie wiem ale bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc oto maly update :9 mialem skonczyc do konca tygodnia bryle samochodu ale kiszka z tego wyszal zajelem sie praca dyplomowa i troche mi brakuje czasu na modelowanie doga oto maly update . Troche poprawilem cos tam nowego dorobilem i oto jest ten update.

 

 

d10.jpg

d11.jpg

d12.jpg

d13.jpg

d14.jpg

 

Obecnie modeluje przod i tyl :) kratk jets w robocie nie jest skonczona ogolnie chcialem uzyskac ksztalt teraz bede ja dopracowywal.

I to tylne narazie. Postaram sie zupdatowac jak najpredzej sie da .:)

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update:)

Wiec tak zrobilem grill i oprawke grila no i jeszcze dolny blotnik.

 

DOLNY BLOTNIK JESZCZE NIE DOKONCZONY nieiwem kiedy znof zrobie update wiec wrzucilem to co zrobilem :)

d15.jpg

 

KRATKA GRILA Z ODLONA . Pionowe preciki wydaja sie byc cienkie ale to przez material . na dniach pokaze bez materialu

 

d16.jpg

 

Orginalna kratka

 

d17.jpg

 

Orginalny dolny zderzak

 

d18.jpg

 

Jak bede mial chwilke to wszystko poskladam i dokoncze dolny zderzak no i wezme sie za wlot na masce.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello wszystkim mialem wozik skonczyc w ok. 2-3tyg. a tu juz sie przeciaga i przeciaga :) pierwsza sprawa male klopoty z karta graficzna :) druga sprawa praca dyplomowa przelozyla projekt samochodu na plan ktorys tam skolei po studiach :) :) 18 czerwca mam obrone :) i po tej dacie bede szykowal sie aby go dokonczyc \"skonczyc\" :)

Poki co narazie walcze z praca dyplomowa koncze pisanie dokladnie :)

 

hm update ? raczej nie to jest to co zrobilem przed dluga przerwa:)

dd.jpg

dd1.jpg

 

 

Generalnie bede chcial to i owo zmienic w karoseri same niekotre rzeczy mi nie pasuja :) wtedy zrobilem tak teraz juz mam inna wizje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryhas moze i masz racje co do przodu choc sam nie wiem looknij na te fotki lepszych znalesc niemoge na ktorych calkiem z boku widac by bylo czy tam jest prosto czy nie

 

dodgetruck_ram1500regularcab4x2_srt10_2004_exterior_4_346x270.jpg

 

dodge%20ram%20srt-10%20concept.jpg

Moze macie jakies fotki takiego dodga ???? thx za wszelka pomoc.

Jak mozecie to mniej wiecej podpowiedzcie mi co i jak z tym chyba delikatnie ten przod zmienie zeby tak hamsko prosto nie wygladal . czekam na wasze wskazowki . pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności