Skocz do zawartości

Obiekt 3D : Dom wampira...


Adamek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Uffff... ale trema. To mój pierwszy post:)

Ale do rzeczy.

Maxem zajmowałem się już od wersji I do 3. Niestety od tamtego czasu nie miałem ani możliwości ani czasu aby kontynuować swoje zainteresowania.

To co przedstawiam to raczej próba poprzypominania sobie tego i owego.

Plus oczywiście poznanie tego co doszło w tym programie od tamtego czasu.

Praca (co widać) zawiera wiele braków (w końcu to WiP) jednak już teraz chciałbym się Was poradzic, co można by poprawić już na wstępnym etapie pracy, tak aby pod jej koniec nie zmieniac zbyt wielu rzeczy.

Komentarze a zwłaszcza krytyka mile widziana i pożądana :)

Dołączam również siatkę.

P.S. Jak ktoś wie jak zmienić kolor wire to bardzo prosze się nie krępować i podpowiedzieć. Coś pokopałem z kolorami i jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam !

No ładna ta chałupka. Dla wampira w sam raz. Balustrada fajna chociaż trochę jakby z innej bajki (!). Czy okna nie są trochę za nisko ? Czy bardzo chcesz "zniszczyć" ten domek ? Sceneria dzienna czy nocna ?

Czekam na postępy w pracy bo to moje "klimaty" :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja dodam od siebie że witam/y na forum i że powodzenia w dalszej pracy. Co do samej pracy to jeżeli robisz ją z głowy to proponuje troszkę zmniejszyć ilość tych pokręconych elementów bo moim zdaniem jakoś tak dominują no chyba że tak miało być. Ogólnie jest czysto i ciekawa pracka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi i Co do budynku to korzystam z jednej i to niekompletnej referki. Są nią trzy widoki elewacji takiego budynku w Disneylandzie. Podobno w stylu "orlean" ale głowy nie dam. Niestety tylko przód i oba boki. Brakuje rzutu z góry i z tyłu. A przydały by się bo jak sie przyjrzałem to budynek ma nieregularny kształt. Ale od czego inwencja:)

Z tymi oknami to fakt. Ale póki co 3mam się szablonu. Podobnie zresztą z tą balustradą.

tokem - i w dzień i w nocy. Tak przynajmniej zakładam. Przecież ten sam budynek i jego rezydent inaczej odbiera się jak jest widno, a inaczej jak nie jest:) Co do zniszczeń szkoda będzie ale trudno. Jak go ukończę to dodam mu nieco braku konserwacji:) Ale na to jeszcze trzeba będzie poczekać...

Tak czy siak dzięki za słowa wsparcia i uwagi. Jeszcze trochę i bedzie apdejt:)

P.S.

http://img524.imageshack.us/my.php?image=hankinorleansgallerylbs8.jpg

http://img524.imageshack.us/my.php?image=neworleanscarrollcrawfomf7.jpg

To tak w ramach uzupełnienia co do okien i bogatego balkonu.

Zaczynam coraz bardziej sie przekonywać, że to dom w stylu New Orleans.

Edytowane przez Adamek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności