Skocz do zawartości

Obiekty 3D: Osiedle


Wichur

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem cos konkretniejszego wymodelowac a mianowiscie moje osiedle... co prawda duzo do roboty by bylo (okolo 700 domków) ale postaram sie troche porobic... nie spieszy mi sie z tym :)

 

a o to efekty mojej pracy, nie jest super pomapowane ale mniej wiecej :D :)

 

topolowaid8.jpg

topolowa1vf8.jpg

 

a tu oryginal :)

pict0003dy3.th.jpgpict0004ao8.th.jpg

Edytowane przez Wichur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No napewno przypomina twoje osiedle ;] jednak zbyt sobie uprościłeś sprawę XD rozumiem że to jest już koniec ale postaraj się iść teraz bardziej w detal bo to co pokazałeś to jest dobra startowa makieta zrobiona w dobre 20 min, poogląda topowe mapy do gier i spróbuj uzyskać podobne efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno przypomina twoje osiedle ;] jednak zbyt sobie uprościłeś sprawę XD rozumiem że to jest już koniec ale postaraj się iść teraz bardziej w detal bo to co pokazałeś to jest dobra startowa makieta zrobiona w dobre 20 min, poogląda topowe mapy do gier i spróbuj uzyskać podobne efekty.

 

troszeczke moze jednak za bardzo uproscilem :( wybacz ;D ale wroce do tych budynkow i dam wiecej detalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no takie gta vice city sie robi i jeszcze chyba tommy verceti tam stoi koło ławki:D, tak jak prawi Wodzumarcin zarówno przy tym powzyje jak i wczesniejszych bo tamte są bardziej "wizkowe" a mniej gejmowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie gta vice city sie robi i jeszcze chyba tommy verceti tam stoi koło ławki:D, tak jak prawi Wodzumarcin zarówno przy tym powzyje jak i wczesniejszych bo tamte są bardziej "wizkowe" a mniej gejmowe

 

Mam zamiar wstawic to do Street Legala i GTA VC :)

Robie to w maxie 5 i mam problem bo mi bakowanie textur nie dziala ;( a wczesniej mialem XP'ka SP3 i dzialalo :| teraz mam sp2 i nie dziala. Problem ze skryptem...

 

rotmpg2.th.jpgrotm2cf2.th.jpgrotm3wo1.th.jpg

 

na ostatnim zdjeciu dom do poprawy oczywiscie :) tylko taki zarysik jak bedzie wygladalo

pict0046wx3.th.jpg

zdjęcie na ktorym wzorowalem sie

Edytowane przez Wichur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

nie no spoko jesli chcesz uzyskac taki klimat , tak z ciekawosci powiedz mi jak rozwiązałes te sciezki i textury dla nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze???

 

podoba mi się inicjatywa i pomysł fajny...

 

poważnie z wrzuceniem tego do gta? - możesz coś więcej na ten temat powiedzieć???

 

jeśli będziesz podnosić skilla i starać się robić to coraz lepiej to będzie to widoczne...

 

pracuj dalej i trzymam kciuki!

 

powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dobre ale nie na dłuższą mete , minusem takiego rozwiązania jest duza ilość textur i cięcia na modelu tak czy siak dobrze to tu wygląda.

 

No tak, prawde powiedziawszy nie przyszlo mi nawet to do glowy aby zrobic z alphą. Ale na 16bitach by przebijala textura wiec tak jest lepiej :)

 

szczerze???

 

podoba mi się inicjatywa i pomysł fajny...

 

poważnie z wrzuceniem tego do gta? - możesz coś więcej na ten temat powiedzieć???

 

jeśli będziesz podnosić skilla i starać się robić to coraz lepiej to będzie to widoczne...

 

pracuj dalej i trzymam kciuki!

 

powodzenia!!!

 

 

No narazie chce to wrzcic a co dalej bedzie to nie wiem :) moze zrobie misje pod to :)

Kiedys juz sie bawilem w przerabianie GTA ale to bylo dawno i nawet misje robilem :D

Dzieki, bede się starał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności