Skocz do zawartości

Pojazd 3d: BMW M5


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ooo, jedna z moich ulubionych BMek!!!

Bez konsultacji z referkami już widać, że okolice przedniej lampy (z boku) wymagaja prostowania, do poprawy również dół przedniego i tylnego spojlera, krawędz dachu chyba zbyt ostra, a progu zbyt "płaska"... poza tym gitara... dawaj dalej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homa, co do lampy masz racje, trza poprawic, krawedz dachu zgodna z referkami to tam chyba nie masz racji, ale co do progu tak. Co do spojlerow sie nie wypowiadam bo nie wiem o co chodzi..

3d CREATIVE - tak oponki twoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to konieczne skoro uzyskuje porzadany ksztalt??
nie jest konieczne, ale będą się źle refleksy układac, zresztą wyrenderuj z zebrą to zobaczysz, może będzie wszystko ok

 

edit. zobaczyłem siatkę i powiem że wygląda bardzo niekonwencjonalnie ;) aż dziwne ża na renderze tego nie widać

 

edit2. 4 dni to faktycznie szybko, ale chyba to nie jest modelowanie na wyścigi?

Edytowane przez pecet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby jakoś za duże refleksy mają, bok za płaski, pofalowana ta linia taka wzdłuż boku (mam nadzieję że wiesz o co chodzi), linia pod światłami powinna być wg. mnie bardziej zchamferowana, nadkola wydają się krzywe, szyba tylna nie ma tego ostatniego słupka, w lusterkach powinny być kierunkowskazy, przednie kratki od chłodnicy powinny (koncowki) bardziej w dół schodzić a nie tak na takim samym poziomie wszystko, w przednie koło wbija się coś, opony wyglądają jakby były sparciałe :) może troszkę za ostro, bo sam nie robię nic szczególnego ale mam nadzieję że się przyda. No i lakierowi brakuje ostrzejszych odbić - matowy w takiej limuzynie?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trosiek niestety musze sie z toba zgodzic...prawie we wszystkim wg mnie nie masz racji tylko co do tego ze bok za plaski.

linia pod światłami powinna być wg. mnie bardziej zchamferowana

Tego to sam nie wiem, na niektorych fota wyglada tak miekko, na innych bardziej zaostrzona. Musialbym na zywo podejrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z linka do tutka usuń sobie na końcu TUTAJ bo Trosiek źle wkleił, drzwi masz nadal za płaskie, tylne, przyglądnij sie fotom jak się układają krzywizny i odbicia na nadkolu i drzwiach jak to przechodzi, drzwi sa źle wyprofilowane, w sumie w ogóle nie sa wyprofilowane i nie chciałem tego pisać pod pierwszymi renderami tylko poprosiłem o siatke a teraz to widać dokładnie, poza tym sidewalla opon masz odwrotnie, przypuszcam że przez symmetry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności