Skocz do zawartości

Ciekawa animacja od Seagulls Fly


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do obejrzenia krótkiej

animacji o globalnym ociepleniu wykonanej przez studio Seagulls Fly z

Rio de Janeiro. Do jej stworzenia użyte zostały takie narzędzia

jak 3ds max, Zbrush oraz Combustion.

 

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=331

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Filmik technicznie super, animacja, klimat. Wykonanie naprawde klasa. Tylko szkoda ze na tak durny temat... Ale w koncu klamstwo powtarzane odpowiednio czesto staje sie prawda. Przynajmniej "zieloni" na to licza i jak narazie widac maja racje :(

 

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry filmik. Mocne przesłanie.

Ja wiem, że nie miejsce ale przeraża mnie to, że istnieją nadal tacy ignoranci jak Nemrod. Nie wiem o co dokładnie chodziło z tymi "zielonymi", ale robię właśnie doktorat z ekohydrologii i mogę zgodnie z moją wiedzą stwierdzić, że i taki scenariusz jest możliwy. Opierasz swoje mniemanie na newsach z ciemnogrodu. Zainteresuj się Nemrod trochę tym tematem, przeczytaj kilka opracowań naukowych i dopiero później się wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opierasz swoje mniemanie na newsach z ciemnogrodu. Zainteresuj się Nemrod trochę tym tematem, przeczytaj kilka opracowań naukowych i dopiero później się wypowiadaj.

 

Scenariusz moze i jest mozliwy, ale nie dlatego ze jezdzimy samochodami czy ze krowy za duzo pierdza :). Czlowiek ma tak maly, ze wlasciwie kompletnie nieistotny wplyw na zmiane klimatu. Zmienia bo sie zmeinial od zawsze. Kiedys szamani robili ludziom wode z mozgu zacmieniami slonca - ze to niby Kara Boska. A dzisiaj sie robi to samo za pomoca globalnego ocieplenia (niezle na tym wychodzac zupelnie przy okazji...) A ze temat "politycznie poprawny" to i nie ma wielu chetnych zeby publicznie powiedziedc ze to zwykle brednie.

 

Dla ciekawych polecam: http://www.chemia.org/id21.html - wogole warto sie zapoznac z ta stronka. Facet to nie jakis oszolom tylko profesor PW we Wrocku, autor wielu publikacji naukowych i kilku podrecznikow chemii.

 

P.S.

Chyba to nie miejsce na takie dysputy EOT? ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja średnia. Ale śmieszna nawet. Brakowało tylko bociana, który strzela sobie w pałę z dubeltówki..

Ja nie mam pojęcia na ten temat prawie żadnego. Mam w d**ie global warming skądkolwiek by się nie brało. Właśnie dlatego nie nazwę nikogo ani durniem ani ignorantem.

Zastanawia mnie natomiast, skąd w ludziach bierze się przeświadczenie, że z jakiegoś powodu ich źródło wiedzy jest takie nieskazitelne?!

Wit pisze doktorat, ale najwyraźniej nie wziął pod uwagę publikacji przytaczanych przez Nemroda - i odwrotnie, ten drugi liczy na to, że czyta jedyne słuszne opracowania.

Zakładacie słuszną wersję w/g własnego widzimisię, narzuconej racji, czy tak jak wam po prostu wygodniej lub orginalniej?

hm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności