Skocz do zawartości

[wiz] domek jednorodzinny - update


Tores

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pierwsza praca na nowym kompie. Chciałem przetestować jak sobie radzi max 2009 na XP 64bit przy sporej siatce i czy wykorzystuje całe 8Gb. Drugą sprawą było opanowanie vray sky&sun. Jeżeli chodzi o system i wykorzystanie zasobów jest jak najbardziej OK ale koniecznie wszystkie łatki trzeba zainstalować. Jeżeli chodzi o sam render to liczę na wasze opinie.

Pozdrawiam

 

Mały update - Render całego osiedla

 

osiedleend1600xs2.jpg

 

 

tyl1280noiseop4.jpg

Edytowane przez Tores
update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za komentarze. Rzeczywiście trochę za ostro pojechałem z sharpenem ale zobaczyłem to dopiero na lcd. Noise miał trochę realności dodać. W domu pracuję jeszcze na crt i trochę łagodniej to wyglądało. Dachówki są wymodelowane chociaż może przejdę na displacement jak zrobię tylko gotowce do pokrywania dachu. Trawa wyszła kiepska bo nie miałem już czasu na jej dopracowanie. Jak tylko mi czas pozwoli to następne rendery będą juz z przyzwoitą trawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za duzo drzew everowych napchane , przez co tracisz realizm - robi sie taka egzotyko botanika, ladne to oczywiscie, ale jakos tak sztucznie:), no i swiatelko jakos mydelko, takieodczucie - mila dachoweczka:) mozna prosic o modelik jednej w formacie np 3ds?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności