Skocz do zawartości

Mini-bitwa 23: Przyczepa


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że po deklaracjach w wątku z tematami wystartuje trochę więcej osób :). Sam też trochę podłubałem, nie miałem za dużo czasu, ale na szczęście się zmusiłem i coś przygotowałem. Walnąłem się też trochę przy mapowaniu i na niektóre elementy zostawiłem sobie za mało miejsca. Całość ma 3378trisów i kolor, normal i specular po 1024. WiPa nie założyłem, bo już kilka poprzednich bitew pokazało, że i tak mało osób je śledzi, a jeszcze mniej osób komentuje :)

 

Ostatni obrazek:

przyczepa3.jpg

Edytowane przez Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm a ja bym powiedzial ze texturka nie za bardzo ci wyszla - mozna byloby naprawde dodac ciekawy detal na całą budę - w tym przypadku poszedles w strone speca - pokaz jak to wyglada w perspektywie wteydy bedzie mozna powiedziec cos wiecej - ale obawiam się że w taim przypadku wyjda wsszytkie niedociagniecia

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się bronił, w teksturowaniu jak dobrze zawieje jestem niższa klasa średnia :) Chciałem żeby przyczepa błyszczała się jak psu jajca i żeby widać było wgniecenia, trochę się udało więc jestem w miarę zadowolony. Natrzaskałem nitów od groma, jednak przy specularze i rdzy mi jakoś poznikały :) Wrzucę jeszcze dwa zrzuty z viewportu, jeden ze specularm, drugi bez. W linku w oryginalnej wielkości: link

 

view.jpg

Edytowane przez Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna przyczepka, ja bym juz nie walił detalu bo moze sie zrobić malo przejzysice :D ,jedyne co to szyby wyszły gorzej i to ze pixeloza moze być przy zblizeniu gdyby fps jakis, ale w ogolnym rozrachunku bardzo mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzięki. Nad szybami płakałem i plułem sobie w brodę, bo właśnie na nie zostawiłem sobie za mało miejsca przy mapowaniu i praktycznie nie widać co tam wsadziłem pięknego lol.

Ex3 - siakieś tajne hieroglify :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowa:)

Jedyne co mi się nie podoba, to jakaś taka jednolitość, ale to chyba taki jej urok, jako pojedynczego modelu, więc potraktuj to jako czepialstwo.

 

I tu siem z Marianem zgodzę, że szyby nie najlepsze, zacieki są bardzo, hm, duże? Nie wiem..

 

pzdr yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z oknami możesz spróbować tak: ściemnij samą szybę o jakieś 70% żeby była ciemna ale jeszcze nie czarna. na spec'u ciemno na krawędziach. w środku nieregularnym brushem "wyczyść" szybę żeby wyglądała tak jakby była czystsza po środku. i pokazałbyś model z normalem bez tekstur? bo wydaje mi sie że szyby są wklęsłe. jeżeli tak to zacząłbym od ich wyprostowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie teraz prezentuje się o wiele lepiej:)

 

Wracając do deklaracji też myślałem, że wystartuje więcej ludzi, mi też już się niechcialo konczyć modelu chyba nadal mamy zbyt ambitną tematyke jak na mimibitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

duna ześ spamer to już wiedziałem, ale jeszcze nekrofilia teraz... po co? podnieca cię licznik postów czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duna ześ spamer to już wiedziałem, ale jeszcze nekrofilia teraz... po co? podnieca cię licznik postów czy jak?

 

Nekrofilia.. posty.. spam...? Nie interesuje mnie licznik postów. A przyczepa tak moim zdaniem wygląda więc tak to skomentowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

w 9 miesięcy po ostatnim poście? Ciekawe...

Ah i przemyśl sens logiczny swojego opisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności