Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Messerschmitt Me P.1111


ChaoS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczy poraz ktorystam ;] obiektem mojego ataku stal sie Messerschmitt Me P.1111 Tajna bron Luftwaffe projek z 1944 roku nieodbiegajacy praktycznieniczym od pozniejszych wynalazkow USA ale nie o tym jest ten watek ;] Wrzucam tu screeny pierwszych godzin oracy czekam na komenty ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No wreszcie ktoś postanowił zrobic jeden z cudownych samolotów Luftwaffe :D. Chociaż był to tylko projekt to i tak jest piękny :D

 

PS:

nieodbiegajacy praktycznieniczym od pozniejszych wynalazkow USA

 

Nieodbiegał niczym ponieważ to amerykanie wykorzystywali niemieckie projekty po wojnie, gdyż sami byli daleko w tyle , szczególnie zaś jeśli chodzi o myśliwce i bombowce odrzutowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie bez boolu jesli chodzi o kopiowanie projektow nieieckich przez USA udowodnie to poniej jak skoncze prace nad obecna zabawka prace niemieckich konstruktorow wyprzedzaly prace innych specjalistow o ponad 2 dekady oni jako pierwsi byli gotowi do wyslania rakiety w kosmos misji zalogowej przegladalem plany konstrukcyjne projektu Mision America statek zaprojektowany przez niemcow w latach 1943-44 praktycznie niczmym nie roznil sie od promu kosmiczego Columbia czy innych podobnych zalorzenia konstrukcyjne byly wstanie wytrzymac warunki panujace w kosmosie i powroot spowrotem na ziemie wiec mozna powiedziec ze to Hitler zapoczatkowal podbuj kosmosu oczywiscie nic z tego niewyszlo poniewaz przegral wojne ale plany pozostaly do dzis i tylko nieliczni wiedza co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhe,ilez si emozna dowiedziec na forum 3d o czyms innim niz 3d:)

jak to poczytalem, to az smutno mi sie zorbilo, ze alianci wygrali-tyle cennych wynalazkow i projektow poszlo sie pierd...- chore spojrzenie co?:)

 

co do modelu:

 

na razie mlo widac, IMO nie wyraznie poakzujesz efekty pracy-jasniejsze kolory

 

z wlasnej autopsji wiem, ze aby osiagnac gladki i opywowy ksztal smaolotu,niesttey tzreba w pewnym momencie wejsc na dosc gesta siatke robocza-np. jak robisz z cylindra o 10 segmentach to po zalapaniu ksztaltu walisz meshsmooth x1 i convertujes zn apoly-bo inaczje tokila wyjdzie przy detalach - zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to poczytalem, to az smutno mi sie zorbilo, ze alianci wygrali-tyle cennych wynalazkow i projektow poszlo sie pierd...- chore spojrzenie co?

 

Nie zupełnie, mnie też irytuje, że tyle projektów poszło sie pierd..... :)

 

Sorki, że tu o tym pisze, ale jeśli ktoś jest ciekawy niemieckich projektów lotniczych to polecam stronke:

 

www.luft46.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model zapowiada sie ciekaawie...

 

 

a BTW - rzeczywiście niemieccy konstruktorzy owych czasów byli genialni... zreszttą twórca V2 to ten sam von Braun, który zbudował takie amerykańskie rakiety jak Red Stone czy Saturn V

 

z samolotami było podobnie - to nie amerykanie zgapiali projekty, lecz niejednokrotnie ci sami inżynierowie kontynuowali prace w USA, bo to był kraj większy i bogatszy od powojennych Niemiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buga pozbedziesz sie (nie wiem czy juz sie pozbyles bo nie czytalem reszty postow) jak wylaczysz material two sided , zobaczysz ze w ktoryms miejscu face jest odwrocony ;] odwroc go i bedzie dobrze... pozatym skrzydla maja w przekroju ksztalt zupelnie inny i nie raz byla o tym mowa na forum .. to tak jak kometa , na poczatku dosc grube i zwezajace sie ku koncowi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności