Skocz do zawartości

Pojazd 3d: P-206


tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a aodnosnie texturek to takie miałem na zdjęciu i starałem się ,żeby były podobne,wiem że fonty z papierosów sa nie takie ale nie miałem lepszych a recznie to juz mi sie nie chciało ich tworzyc - inne widowki i siateczka za 2 godziny jak z arbajtu wroce :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak mozna tak samochod spaskudzic ? Mam dosc WIPow samochodow a jeszcze spaczonych to juz w ogole. No przeciez Peugot 206 jest slicznym samochodem bez jakichs napisow i tych innych g.... pozatym prezentacja modelu (prawie skonczonego na dodatek) jest beznadziejna i jesli juz to (moze nawet jesli tak jest w oryginale) ta czerwien niech bedzie troche ciemniejsza i zywsza, bo ta to wyglada jak po 10 praniach w twardej wodzie. A jesli sam robiles te napisy to przynajmniej fonty bys dobral dobre bo te to jeszcze bardziej pograzaja ten samochod.

 

Wez troche przykladu z osoby ktora I odpowiedziala na ten post.

I cos Ci sie jeszcze sypnelo przy kole przednim i texturki sie rozjezdzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko na pierwszy rzutoka jak z CMR3.

Jednak wykonanie to już bardziej CMR2. ;-)

 

Nie pasuje mi maska samochodu. Nie sądzicie, że przy zderzaku jest zbyt wypukła? Szyby wyglądają plastikowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czcionki zgadzam sie -jest nie taka jak w oryginale.Kolor -czerwony miałem wzór(zdjecie) może za bardzo krwisty ale robie go do gireki i tam wyglada troszeczke inaczej ,plastikowe szyby - bo w gierce chce uzyskac odbicie otoczenia na szybi i lakierze i tak to max symuluje. Render jest bez rzadnych dodatków bo trasa sie tworzy. Pojazd powstal na potrzeby gry i nie bede ukrywał że worowałem sie na CM3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności