Jump to content

Pojazd 3d: P-206

tomek

Recommended Posts

• Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a aodnosnie texturek to takie miałem na zdjęciu i starałem się ,żeby były podobne,wiem że fonty z papierosów sa nie takie ale nie miałem lepszych a recznie to juz mi sie nie chciało ich tworzyc - inne widowki i siateczka za 2 godziny jak z arbajtu wroce :))

Ludzie jak mozna tak samochod spaskudzic ? Mam dosc WIPow samochodow a jeszcze spaczonych to juz w ogole. No przeciez Peugot 206 jest slicznym samochodem bez jakichs napisow i tych innych g.... pozatym prezentacja modelu (prawie skonczonego na dodatek) jest beznadziejna i jesli juz to (moze nawet jesli tak jest w oryginale) ta czerwien niech bedzie troche ciemniejsza i zywsza, bo ta to wyglada jak po 10 praniach w twardej wodzie. A jesli sam robiles te napisy to przynajmniej fonty bys dobral dobre bo te to jeszcze bardziej pograzaja ten samochod.

Wez troche przykladu z osoby ktora I odpowiedziala na ten post.

I cos Ci sie jeszcze sypnelo przy kole przednim i texturki sie rozjezdzaja.

Co do czcionki zgadzam sie -jest nie taka jak w oryginale.Kolor -czerwony miałem wzór(zdjecie) może za bardzo krwisty ale robie go do gireki i tam wyglada troszeczke inaczej ,plastikowe szyby - bo w gierce chce uzyskac odbicie otoczenia na szybi i lakierze i tak to max symuluje. Render jest bez rzadnych dodatków bo trasa sie tworzy. Pojazd powstal na potrzeby gry i nie bede ukrywał że worowałem sie na CM3