Skocz do zawartości

Scena 3D: Gdzieś na dalekiej Północy


Belus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hohoho super praca :D Kocham ten niepowtarzalny, industrialny klimat. Z niecierpliwością godną dziecka czekającego na lizaka, wypatruje kolejnych twoich prac :D

Szkoda tylko, że w orientacji pionowej i nie da się jej wrzucić u mnie na tapetę (znaczy na pełny ekran), ale chyba mam na to sposób (połączenie 3 prac w jedną obok siebie :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze, rady i sugestie. Tym razem będę się bronił bo to, że pusto to efekt zamierzony. (lodowe pustkowie).No może brakuje lepszych chmurek u góry.

Piksar - no próbuję na Deviantart i Imagekind ale nikt nie kupuje;-). Jeśli chcesz mogę ci podesłać HI-Resy. (tylko, że na 100% hi-resach widać wszystkie babole, w druku też ale już trochę mniej:-)

ThrudPL- około 3-4 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, plastycznie ciekawe, ze tak powiem. Tylko odbicie w wodzie troche psuje efekt. Zaczyna sie sterylnie u góry, potem jest coraz bardziej namacalnie, ciezko, siermieznie i to jest super. A nagle na dole powrot do jakiegos sterylnego charakteru i nieco jakiegos kiczu sie tam wdziera. I przez to odbicie calosc traci nieco na monumentalnosci jak dla mnie. Cieżar budowany fakturą i detalem nagle traci na sile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności