Skocz do zawartości

Pojazd 3d: AUDI A8 (Samochód reprezentacyjny AUDI)


cine-FX

Rekomendowane odpowiedzi

Jast to samochód reprezentacyjny firmy AUDI z \'99 roku .Proszę o opninię i komentarze.Bądzcie wyrozumiali jest to mój pierwszy samochód (prace nad nim nie wliczając renderingu zajęły ok. 200h -naprawdę to bagatela).

Cóż dopiero się uczę

 

Miłego pisania.:):):)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dlatego że do tych ostatnich loginów nie mogłem się dostać(nie mogłem się zalogować).Jak zauważyłeś to ten cine-FX jest trochę inny niż tamte.

 

CZemu nie wytykacie błedów berdzo by się przydały,chuba że nikt nie zna lub nie widział tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezapomnij że jak będę pisał na starym topiku nowym alogowanie to jak zrobię update to mój post nie znajdzie się na szczycie, tylko pójdzie dalej:):):)

 

kolejny update :

-doszły lusterka

-szyby

-trochę poprawiona siatka

 

samochód ten kosztuje 431.000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja wypowiem się w temacie

Nie znam pierwowzoru. Mam problem ze zidentyfikowaniem drzwi z boku samochodu, brakuje bieżników.

Ogólnie mam subiektywne odczucie, \"geometryczności\" kształtów. Po prostu tak jakby krzywe \"szły\" z matematyczną dokładnością - cokolwiek miałby to znaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i wycieraczki owego samochodu:),nie potrafiłem zrobić lepszych czekam na uwagi.

Jutro biorę się za wlot powietrza.

 

A co do samochodu to wnętrza nie będę robił bo kompa mnie przycina narazie ok 500 000 (tyle ile jest na ostatnim renderze-cała scena)

dzięki za skąpe opinie ale zawsze to coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówisz ze nie robisz wnętrza bo komp Ci wysiada przy samej karosie. A teraz dajesz wycieraczki z ktorych kazda ma kilka-kilkanaście tysiaków poly. I gdzie tu logika? Tymbardziej ze tych detali na 95% nie będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... zostawcie go w spokoju jak chce to niech sobie robi co chce jego modelik co nie ?? a poza tym mozna robic baaardzo skomplikowane sceny na slabych kompach zawsze mozna ukrywac te obiekty ktorych nie widac albo pociac karoserie a na koncu to zlepiju kogos kto ma lepszy komp :) ps. wycieraczki zajefajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :) jeszcze nikt ,ale nikt na tym forum aż tak nie pochwalił mojęj pracy szczególnie moich pierwszych wycieraczek ,jak zobaczyłem javora to szczęka mi opadła ,byłem zazdrosny .wczoraj zacząłem je robić i zajęły ok. 2h (mam nadzieję że to dobry czas) , rezultat już widzieliście .Wszystkie części robię jako nowy a potem kopiuję i ustawiam .Jak narazie spójżcie jak leżą bo sam nie wiem :):):)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.:)

Tylko szkoda że tak mało osób wchodzi na mego posta.

 

Mam pytanie poza pracą jak mam np. zrobić obrazek do loginu taki jak twój (ten żółtawy) don_filippo. Proszę napisz jak mam to zrobić ,zakładając że grafikę mam na dysku C: i jaki musi być to obrazek (rozmiar,format) wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Mam pytanie poza pracą jak mam np. zrobić obrazek do loginu taki jak twój (ten żółtawy) don_filippo. Proszę napisz jak mam to zrobić ,zakładając że grafikę mam na dysku C: ....

 

W edycji profilu jest takie coś jak url obrazka - umieść go na jakomś serwie i wpisz adres :)

format musi być taki, jakie można umieszczać na www (jpg/gif/png)

 

 

a w ogóle to fajne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto rendery które tworzyłem przez ok 3 dni.

A oto elementy które doszły :

-założyłem wlot powietrza z przodu

-wformowałem tył AUDI-cy

-doszły tłumiki

-spryskiwacze

-miejsce na tablice rejestracyjne

-wyciąłem bagażnik

-doszły czójniki parkowania

-naklejki REMUS-a

-znaczki AUDI po bokach i na klapie bagażnika

 

Za niedługo będę kończył ten samochód i wezmę się za Renault 25 84\'.

Jak narazie to ocencie prace :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy bocznych listwach sa bugi, na dachu jest zagiecie brzydkie, bagaznik jest lekk wygiety i z tylu przy swietle na rogu jest cos brzydkiego :( sorki za wytykanie ale cos krytyki tu brakuje :D:D a reszta dobrze wyglada :) daj renderek z jakimis refleksjami to zobaczymy czy siatka jest prosta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pisać jaśniej,:( najlepiej zaznacz posługójąc się moim zdięciem to na narożniku zniknie gdy dam wyższy mashsmoth.Dzięki bo dawno tego nie było.

 

J tak na próbę (zamieszczam to o 00:33) luknijcie na to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentaż i biorę się dzisiaj za poprawianie.Niezapomnij ,że to mój pierwszy model.

Jednak to dzięki, jeszcze dzisiaj zamieszczę render ,ale napiszczcie jak ogólnie wygląda.

Kross12 a ten lakier to ten z którym miałeś problem to ten ,jak chcesz to ci powiem jaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!!

 

Jak na pierwszy model to Ci calkiem niezle wyszlo :D

 

Hmm mam 3 uwagi co do modelu :D wydaje mi sie ze dach jest torche krzywy:D Na tylnej szybie masz szpare w rogu i jeszcze jedno nad prawym swiatlem tylnym jest takie wybrzuszenie :D Moga to byc tylko moje zludzenia ale nie zaszkodzi powiedziec o tym [piwo]

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ostatni render na dzisiaj poprawiłem część bugów a ten przy świetle tylnim musi być!! ponieważ gdy robię większą ostrzejszą krawędż to wtedy bug jest ogromny a wg. schematu tak ma wyglądać swiatło.[piwo]

Miłego komentowania.;););)

Napiszcie ile wasze bryki mają poly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy tyl samochodu nie jest za nisko ?? przeciez kolo prawie ociera o blacharke, jak by samochod zjechal z gory to by bylo po oponie :], a uszczelka od przedniej szybdy do wymiany bo jest nierowna na gorze ;) a reszta git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW kolejna zajebista furka nic dodac nic ujac pracuj dalej czekam na efekty pracy moze i ja wkoncu kiedys skoncxze te dwie moje furki ;] Apropos szukam referek do MUSTANGA SHEELBY ma ktos moze ;) bo chcialbym skonczyc to co zaczolem kiedystam a Mustang to jest cos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki ten samochód jest akurat trochę obniżony tyłu. Powtarzam że to jest mój pierwszy model, ale kół raczej nie zmienię bo nie mam zbyt na to pomysłów:)

Ale jeszcze raz dzięki

Będę się brał za lampisze

 

A może macie jakieś ładne zdięcia z przednimi lampami bo niemogę znaleść tego modelu na ulicy:):):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności