Skocz do zawartości

Scena 3D: KIWACZKI (Dolącz do Nas)


Falcrum

Rekomendowane odpowiedzi

LUDZISKA PRZECZYTAJCIE REGULAMIN KONKURSU, KTÓRY JEST KILKANAŚCIE POSTÓW WCZEŚNIEJ !!

 

KONKURS BĘDZIE ZAWSZE !! PO PROSTU RAZ NA JAKIŚ CZAS 9 2 tyg) BĘDZIE GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZĄ PRACĘ KTÓRA SIĘ UKAZAŁA W CIĄGU WŁAŚNIE TYCH 2 TYGODNI !! NADSYLAJCIE ILE CHCECIE I NIE MARTWCIE SIĘ, ŻE NIEZDĄŻYCIE...

Robal - jeśli niewyrobisz się do 12 to nic się nie stanie, po prostu na twoją pracę będzie można głosować dopiero za 2 tygodnie kiedy skończy się już 2 część konkuesu...

 

Po prostu tutaj onkurs trwa non-stop...nie tak jak bitwa, czy jeszcze coś innego...

Skończy się 1 etap, a już rozpoczyna się 2 !! i tak dalej...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 388
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Skilo - Nic tu nie zamykaj bez mojej wiedzy :mad:...już biorę się za sondę...

 

A strona jest w przygotowani...jak chcesz pomagać w jej tworzeniu to daj znać na GG, albo U2U...

 

NADSYŁAJCIE ILE CHCECIE I KIEDY CHCECIE...:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na moej kiwaczki Jedi :D

robilem scanlinem wiec efekt nei jest nalepszy ale w v-rayu glow nie dziala cos:(

Bobby_digital fajna animka. widze ze robiles w scanlinie, moglbys mi podac jak zrobic te materialki pod scanlina??jedi1.jpg

jedi3.jpg

jedi4.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dzisiejsz poranna szybka pracka... mial byc za kiwaczkiem dlugi cien ale cos nie chcial wyjsc ;-( a juz nie mam czasu sie bawic bo musze leciec na uniwerek (i tak robilem go w czasie w ktorym powinienem uczyc sie do dzisiejszego kola z anglika)... pozdro... i do piatku...

ps tez mnie interesuja te porady co i jak robic... (przypuszcza ze sa gdzies juz takie na forum ale lenistwo to moja druga natura ;-p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności