Skocz do zawartości

Logotyp : Cubelemon


cryogenicdreams

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na www i billboard super. Nawet jeśli to tylko do portfolio to przydało by się byś testował logo w wersji uproszczonej nadającej się do druku, w mniejszej ilości kolorów lub nawet monochrom, na różnych tłach i w różnej skali.

 

Akurat to powinno się obronić. W wersji mono i mniejszej skali musiałbyś zrobić grubsze białe elementy żeby nie zlewały się z kwadratową aplą.

 

W tym zestawieniu kolorystycznym piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo za dużo glowa, bevela i różnych gradientów. Gdyby to ode mnie zależało - usunąłbym ten glow/bevel z napisu i dał tylko leciutki shadow (distance: 0), taki de facto czarny glow i usunął to podświetlenie od dołu na logu - wtedy byłaby bomba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, prezentuje się świetnie, ale jak wspomniał już streaker - wywaliłbym tego bevel'a ze słowa "cubelemon" (i zastąpił owym cieniem)- o tej godzinie mam już nieco zmęczone oczy, dlatego tymbardziej ciężko się na to patrzy (jak się wpatruję w napis to oczy mi łzawią - no ale moze to ze wzruszenia;) ). Ale wykonanie i pomysł elegancki - bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a mnie jako kompletnemu laikowi w tej kwestii - logo się nie podoba. Czcionka w logotypie fajna, i pasuje, ale samo logo : przeładowane. Spróbuj pokazać to w wersji monochromatycznej tak jak SanSerif radzi i zobacz że będzie bardzo trudno zachować podobieństwo - braknie ci koloru poprostu. to po pierwsze. a po 2 - logotyp nie kojaży mi się w ogóle z napisem (tzn nie mam w głowie napisu CubeLemon patrząc na sam obrazek, i z 2 strony patrząc na sam napis cubelemon - nie mam przed oczyma tego obrazka - co chyba powinno następować, jeśli masz tak opisową nazwę)

 

pomijając już przeładowanie beveli, glow'óf, i cieni.

 

Jak Elżbieta Zapędowska - Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności