Skocz do zawartości

Teczka 2D: paper and pencil


hakky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi się podobają te prace, pewnie sporo się nasiedziałeś nad tymi ołówkowymi... Digital trochę pustawy jak na mój gust. W portrecie kobiety odnoszę wrażenie (być może mylne), że sporo uwagi poświęciłeś detalowi w ubiorze przez co bryła twarzy, charakter postaci, mimika itd., która powinna jednak grać pierwsze skrzypce tutaj schodzi na drugi plan.

Technicznie - cóż - chciałbym tak umieć :D Chociaż osobiście preferuję prace z nawet nieco przekontrastowaną bryłą i dynamiką, nawet jeśli nie wchodzą w detal i są tylko szkicowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłeś jeden zasadniczy błąd... W podpisie masz 2007 r. :D No a tak na poważnie to ładny fotorealizm. Bardzo sugestywne odblaski na skórze tej żabki. Wydaje się mieć prawie, że ludzkie oblicze :) Ładne kolorki. Z innych rzeczy co zapodałeś to ta panna na górze ma coś nie tak z oczami. Podoba mi się obrazek ze smokiem choć lepiej by było gdyby nie miał outline'a. Więcej digitalu prosze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Fajniste szkicorki, dużo widzę cierpliwości do tego masz ;), digitale też pikne może nieco przyczepię się do tego ostatniego, wg mnie nie potrzebnie ciachnąłeś lewą rękę kolegi, przez co odbiór jest nieco dziwaczny. Żaba Gicior.

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Was zaskoczę i powiem Wam, że mi się najbardziej Lew podoba ;) Ale żabka też niczego sobie. Masz talent koleś ;) Ja też rysuje sporo, ale moje prace są za niezbyt dobre więc ich jeszcze wrzucać nie będę ;) Ale koniec offtopu i zapytam Cię na jakim formacie wykonałeś te prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności