Skocz do zawartości

Postać3D:Ork


BLADE

Rekomendowane odpowiedzi

Poraz pierwszy zamieszczam coś na niniejszym forum. Obecnie \"tworze postac orka \" ze starego świata waarhammera i licze na konstruktywne uwagi i komentarze. milewidziane podpowiedzi co do samego zamysłu postaci. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość sfistack

Imho zeby za pardzo przypominaja stozki. Czy orki nie maja przypadkiem wiekszych nozdrzy ?? :P Uszy sa za duze, czy nie powinny bardziej odstawac ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz wiecej i na jakims jasnym tle. Jak dla mnie ta czaszka na helmie jest do bani. Przedluzylbys jej zeby i by byl z niego Punisher. Jesli juz czaszka powinna byc bardziej wypukla. Dolna warga jest za kwadratowa.

Zeby sa zbyt regularne (jak juz wczesniej kolega :P sfistack zauwazyl).

 

Tak pozatym jest nawet niezle :) Pracuj dajel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorujac sie na pewnym rysunku musze stwierdzic ze czaszka jest ok. Owszem moze sie ona niepodobac ale tak czy siak zgodna jest ze worem. Nie mam skanera bo zaprezentowalbym moje źrodło natchnienia.... Co do wargi to święta racja iż jest ona zbyt kwadratowa. Zęby równierz zbyt sterylne więc to wszystko poprawie. Czekam na dlasze uwagi a w między czasie zabieram się do pracy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem troche zęby... poza tym nie wychodzą już z warg tylko z dziąseł... nie wiem tylko dlczego nie wpadło mi to do głowy. Wargi równierz nie sa już tak kwadratowe jak przedtem. Za hełm wezme się na końcu kiedy reszta bedzie znośna. Uszy narazie są prowizorycznie... więc narazie bez komentarza... Owal twarzy lub głowy jak kto woli równierz musze poprawić... Dziekuje za wszelkie komentarze. Każdy kiedyś przecież się uczył.... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam rysunek na którym wstępnie się wzorowałem. Z pewnych elementów celowo zrezygnowałem jak np: okuty kieł.... Muszę jeszcze zaznaczyć że nie chodziło mi o idealne odwzorowanie. Nie jestem za bardzo doświadczony jeśli chodzi o modelowanie postaci, muszę jeszcze stwierdzić że nie bardzo znam sie na teksturowaniu... Liczę na waszą pomoc i wyrozumiałość. Oceńie teraz to co \"stworzyłem\" ze wzorem... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowe pozostawie w formie ukazanej na zdjęciu... moze sie nie podobać jednak ja jestem z niej zadowolony. Teraz musze mu dorobic reszte ciała i przemyslec koncept do końca. Mało osoób raczyło skomentowac mego posta więcmusze radzic sobie sam. Czas pokaze co uda mi się stworzyć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz.. z komentowaniem tutaj jest tak... Dużo komentarzy pada jeśli coś jest do bani :) - wtedy wszyscy są najlepsi i najmądrzejsi...Albo kiedy praca wyróżnia się - wtedy słów uznania też jest sporo... A jeśli praca jest dobra to można ją obserwować z ciekawością jak to wszystko się rozwinie. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by BLADE

Głowe pozostawie w formie ukazanej na zdjęciu... moze sie nie podobać jednak ja jestem z niej zadowolony....

 

jak jesteś zadowolony i nie będziesz zmieniał, to nie ma co komentować, dorób resztę ciała a poleje się fala krytyki (albo i nie) :) mnie osobiście ten ryj nie przypadł do gustu, ale już w fazie konceptowej, także mną się nie sugeruj.

 

keep working ... I\'ll be watching you :)

 

p.s. fajny avatar :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam dalsza cześc orka... Naramienniki raczej nie ulegna zmiany, zbroja do poprawy no i oczywiście musze popracowac nad rękami bo jak narazie sa zbyt kwadratowe i wogóle jakies takie dziwne... W każdym razie zdaje sobie sprawe iż nie są w porządku. Komentujcie bym mógł wszystko zrobic jak najlepiej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem wstepnie ręce.... to jeszcze nie to ale mysle że wygladaja duzo lepiej niz poprzednio... Oprócz tego pare poprawek kosmetycznych... Tak poza tym... odnosnie naramienników... jezeli ktoś ma jakieś ciekawe pomysły to jestem otwarty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad rękami popracuj, bo narazie są siakieś takie dziwne. Poza tym ksztalt zbroi też mi jakoś nie pasuje jak na ogra, bardziej pasuje do rzymskiego żołnierza. Co do naramiennikow, to przede wszystkim podziel je troche, bo jak narazie ten ogr ma ograniczine ruchy i troszkę cieżko byłoby mu podnieść rękę z toporem do góry. Parę wgnieceń też by się sprzydało. Tyle moich uwag (jak narazie ;)) Poza tym gratuluje pomysłu. Życzę Ci owocnej pracy. Z zainteresowaniem będę śledził Twoje postępy, a może sam się czegoś przy okazji naucze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja.... Byćmoże zmienie zbroje.... jak pomysle czy inna byłaby lepsza... Powinna byc kolczuga (\'WSOTHR\") ale jakoś nie bardzo mi pasowała... Zapewne dużo jeszcze jest do poprawy.... Ale mysle że kiedyś uda mi się go skonczyć. Poza tym chce powiedziec ze jest to moja pierwsza postać... więc prosze o wyrozumiałość. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wiec ne za bardzo to mialem na mysli :|

Teraz jest zbyt .... kansiasty jest. Te cylindry pod kolcami na pancerzu sa zbyt ostre. POwinny byc czescia modelu. to samo z cwiekami. NIech nie beda takie kanciaste.

Lansuch wyglada jak z papieru zrobiony. Niech to nie bedzie takie kanciaste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarz. Nogi i tors faktycznie mozna poprawić. W koncepcji scenki którą mam w głowie tors a raczej zbroja czy ręce nie będą aż tak rzucać sie w oczy. Poprostu to nie bedzie miało wielkiego znaczenia. spróbuje teraz zrobić zarys cenki która mi się śni... Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie....

Tak sobiwe postanowiłem zamiescic gdzieś tego orka w przestrzeni.... no i \"cos\" udało mi sie sklecić.... Niestety komp mi nie wyrabia i przez to jest mało szczegółów.... na teksturowaniu takze się nie znam... ciagle się ucze... to samo się tyczy oświetlenia. Licze na wyrozumiałość i rady. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne bez tekstur sama postać była wyraźniejsza.... i bardziej szczegółowa.... Niestety nie bardzo znam sie na teksturowaniu. Chetnie udostępnie model jezeli ktoś chiałby podjąć się oteksturowaniu orka. Z przyjemnoscią zobacze jak teksturują profesjonalisci. Czekam na odzew!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zaczne od poczatku.... Dziekuje wszystkim za komentarze... Co do samej pracy to....: po pierwsze musze poprawic wyrazistosc twarzy orka czy jak to nazwac. poprawic podloze.... wymienic toporek bo ten jest tylko dla picu i pewne teksturki o ile moge je tak nazwac usprawnic. Postaram sie jutro zamiescic efekt mojej pracy. Przydaloby sie rownierz zmienic poze jegomoscia orka na jakas inna... bardziej pasujaca... No coz pomysle nad tym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update. Niestety komp mi nie wydala by zrobic wszystko tak jak chce. Duzo jeszcze do poprawy ale mysle ze jest coraz lepiej. wiem ze jest tutaj pare bledow... odnosnie samej trawy itp.... ale to jeszcze nie koniec. Licze na krytyczne uwagi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolejny mini update... Zmieniłem toporek na zgodny z warhammerem, trawe pozostawie ponieważ mi się podoba a poza tym to komp mi juz nie wydala.... Co do skóry orka to się zgodze że jest do bani... ale nie bardzo wiem jak ja poprawic gdyż nie jestem mocny w teksturowaniu. To samo tyczy się zbroi... pasowałoby ja troszke powgniatac i zabrudzić.... Tak poza tym to nie jest finalna koncepcja a raczej pewien zarys... Napewno musze zmienic postawe orka... Czekam na wasze porady odnośnie tego co napisałem. Jezeli jest ktoś kto zna sie na teksturowaniu i mógłby pokazac na tym orku co potrafi to chetnie udostępnie model. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności