Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Mercedes-Benz SL-class 55 AMG


CyFix

Rekomendowane odpowiedzi

dobra czas na pokazanie kolejnego projektu ;] oczywiście znowu mercedes i znowu samochod

 

 

hm tutaj sa rendery ;]

 

 

sl_20.jpg

 

sl_21.jpg

 

Oraz render z materialami

 

i jakbyscie mogli to zaznaczcie kaszane w formie graficznej ;] i nie czepiac mi sie tutaj slupkow oraz przedniego zderzaka bo nad tym jeszcze pracuje ;]

 

wiertarka

 

 

 

[Wyedytowany dnia 4-7-2004 > CyFix]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czesc , modelik zaczyna przybierac formy :) pikenie mam jedna uwage na bocznych drzwiach , tuz za tym wlocikiem chyba jest bug z lakierem pewnie nie bedzie tego widac ale jesli jestes w stanie to porawiic bylo by bardzo elegancko :) i tylprzy rejestracji troszke wyglada na pokrzywiony ale ogolnie jest fajny no i lakier czarny :) dawaj jasne lakierki bedzie widac bledy niema sensu ich ukrywac lepiej ich sie pozbyc :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny modelik ale czy przód dokładnie maska nie jest za bardzo wgłebiona ??

Czy miejsca na reflektory i grill nie są za bardzo pochylone??

Mi sie wydaje że tak bo widziałem na żywo taką bryke mi nie pamietam takiego pochyłu :]

Ogólnie podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie :]

Modelik ładny tylko mnie 2 rzeczy zastanawiają:

1 dlaczego te lusterka latają?? Czyżby jakiś nowy model lustere ?? :]

2 co się stało z tyłem ?? Wcześniej był ładnie wymodelowany a ty nagle cały gładki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryhas sam wlasnie nie wiem co z tym tylem jest, cos mis ie wydaje ze mesh smooth dziala inaczej w maxie 6 niz w 5, sam nie wiem co moze byc, bo dwa dni temu sie przesiadlem do maxa 6 :)

 

a siateczke dam jutro bo juz mi sie nie chce drugiego komputera wlaczac ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie.

 

Troszke się śpiesze, wiec nie moge się rozpisywac zbytnio.

Napomkne tylko o tylnim kole - patrząc na przednie, mam wrażenie, że tylnie jest chyba zbyt schowane za nadkolem ku środkowi auta.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał felg na wcześniejszych renderach jest po prostu boski, tak samo jak materiał tylnich lamp :) jednak z modellingiem jest już trochę gożej... jest sporo nierówności, poza tym większość krawędzi (chodzi głównie o szpary) jest trochę zbyt miękka... mam nadzieję, że to jeszcze poprawisz :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiatla (tylne) do poprawy, patrzac na ostatni obrazek lewe swiatlo nie powinno byc takie plaskie, na prawym nie widac (pewnie ze wzgledu na perspektywe), ja bym zmniejszyl srubki w felgach, wg mnie sa o wiele za duze.. czekam na wiecej

greets

swietny model wybrales...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyf, sluchaj. masz nieco zle ulozona blache dookola grilla w porownaniu z referka. jest nieco zbyt wypukla, a grill jest troche za nia schowany. w oryginale idzie rowno z blacha.

 

 

blad_cyfa2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio usiadlem i z nudow poprawilem tyleczek ;) jedyne co mi zostalo to zrobic wglebienia w swiatlach i zrobic lampe na klapie i pare dupereli ;)

 

http://www.frieluks.de/pablo/sl_75.jpg

http://www.frieluks.de/pablo/sl_76.jpg

http://www.frieluks.de/pablo/sl_78.jpg

http://www.frieluks.de/pablo/sl_79.jpg

 

co o tym sadzicie? aha i zrobilem tez nowy material dla felg, myslicie ze moze byc? ;]

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nice!! rzuć siateczką!!:) Jedyne do czego mogę się przyczepić to lewy rog laczenia bagaznika z dachem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdziałki jakie kocham. :D:D

 

Materiał felg i tlynich świateł jest super. :-)

 

Również poprosze o siateczke. :-)

 

Ps: Taka ciekawostka, Jeremi z TOP GEAR, sprzedał swoje F355 i kupił właście Merca AMG. :] W ostatnim odcinku go testował. :) Jadąc 30km/h ;P

 

 

1777.JPG

 

[Wyedytowany dnia 2-7-2004 > Pussik]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak zostawiasz tylni sdeżak to powiem że jest do kitu.

Przez ucięcie kawałka zdeżaka całośc wygląda chudo, jak by ktoś wjechał w tyłek merce :D

Ja bym proponował doć coś tam a co to ty już zaproponuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Pussik

 

Ps: Taka ciekawostka, Jeremi z TOP GEAR, sprzedał swoje F355 i kupił właście Merca AMG. :] W ostatnim odcinku go testował. :) Jadąc 30km/h ;P

[Wyedytowany dnia 2-7-2004 > Pussik]

 

taka ciekawostka nr 2, to odcinki topgear ktore leca teraz na tvnturbo to powtorka z 2002 roku, a Clarkson w tym momencie oczekuje na Forda GT40 (2004).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności