Skocz do zawartości

Kibelek


Gość 5K18A

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 5K18A

To jest moja pierwsza praca w 3DS MAXie5, kórą wystawiam publicznie [lol2]

 

Kibelek [boxmodeling]

Landscape [box bez zadnego modyfikatora]

Droga [rozciągnięty spline -Loft]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pierwsza? usiadles do maksa i od razu to wyskrobales, nie no stary, jestem pod wrazeniem, imponujace, az sie boje jak bedzie wygladala druga praca... a no tak, zapomnialem, drugiej nie bedzie, bedzie \'pierwsza tego typu\', \'pierwsza taka naprawde powazna\', \'pierwsza dzisiejszego wieczoru\', potem juz \'pierwsza w maksie 6\'...:)

 

http://max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=6229 - tu znajdziesz fajne referencje

 

a tutaj inne pierwsze:

http://max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=9241

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) anom jakos tak na mnie dzialaja ostatnio:) Wychodze z zalorzenia ze czasem naprawde nie ma sensu pokazywac kazdego swojego twora, chwila zastanowienia autora i juz wiedzial by ze podobny efekt mozna uzyskac wysypujac na klawiature karme dla zwierzat i sadzajac na niej swinke morska - po kilku godzinach na ekranie pewnie pojawi sie cos podobnego wlasnie. Napawde nie jest wielgachnym wyczynem uruchomienie maksa i postawienie kilku boksow i chwalenie sie tym ze to \'moje pierwsze dzielo\'. Wiem ze ostro napisalem, nie chce nikogo zniechecac do umieszczania i robienia pracek, jedynie zachecic do wlozenia w te pracki odrobiny wysilku bo epitet \'pierwsze\' nie jest usprawiedliwieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu jest przepracowany ;). Hmmmm, ja wychodzę z założenia że jak komuś sumienie pozwala puścić cosik takiego to już jego sprawa.

 

PS. Świnek morskich w to nie mieszaj, prace nie jednej oglądasz z lekko otwartymi ustami w bezruchu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moderatorzy:> Taki OT:D A co do pracki to ja całkowicie zgadzam się z oceną sikhama a pod wypowiedzią Biglebowskiego też się podpisuję.

Włóz w to co robisz więcej wyiłku, i wtedy się chwal rezultatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wrociłem. Troszke cięzko mi sie pisze z rękoma skrzyżowanymi za plecami, ale twardy jestem. A świnki morskiej nie mam. Nie przezyła by pewno z moim kotem więcej niz 2 godziny. ;)

PS: Drug - obrazisz sie jak wezme cytat z Twojego posta do sygnaturki? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym zdementować pogłoskę że świnki morskie są świetnymi grafikami. Świnka morska jako zwierzę jest bardzo nieśmiała. Najchetniej cały dzień siedziała by w najciemniejszym kacie swojej klatki. Tak więc po położeniu świnki na klawiaturę nie otrzymamy nic. Świnka będzie na niej siedzieć jakiś czas, a potem jak tylko się odsuniemy zejdzie z niej, podejdzie do myszki i odpali Quake ]I[. W końcy po to świnki zostały stworzone. Z powyższego powodu proponował bym urzyć do tworzenia dzieł, małego braciszka. Maluchy to dopiero wymiatają. Jednynym minusem jest to, ze nie ma ich w sklepach zoologicznych :( I to że szybko rosną. Szanse otrzymania wyżej pokazanego kibelka u dziecka w wieku 5 lat są już bliskie 0. :(Chyba, że obetniemy dziecku rączki, i zmysimy je do rysowania nosem :) (nie róbcie tego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności