Jump to content

Animacja3d: Animatyki


peter_f

Recommended Posts

Poniżej link do zlepku animacji, które popełniłem jakieś 9 lat temu. Są one bardzo rough, ale jako początkujący chciałem wypróbować różne efekty i pokazać w ruchu to co chodzi mi po głowie w związku z wizualizacją książki Lena Deightona "Nalot".

Ostatnio mój przyjaciel stworzył w ramach ćwiczeń podkład muzyczny i bardzo intensywnie teraz pracuję nad nowymi animacjami tak, żeby choć trochę ich poziom zbliżył się do poziomu muzyki. Przepraszam za jakość.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ekDhDazFCSc

Link to comment
Share on other sites

Dzięki bardzo :)

Pionier: Pit mam nadzieję, że szybko skończę to nad czym obecnie pracuję. Będziesz mógł ocenić czy poszło w przód czy wspak ;)

floo, Santi_Animator: dzięki :)

M@Ti: dzięki bardzo :) co do animacji to uważam, że jest wręcz słabo, ale winą za to obarczam wiek i brak doświadczenia i chęć poeksperymentowania :) Teraz chyba bardziej świadome używam narzędzi. Ale to wkrótce ocenicie sami :) Może tylko tak mi się wydaje :)

LISEK: dziękuję, renderowane bez użycia żadnych GI (wtedy chyba tego nie było), zwykły scanline, zdaje się, że w jednym ujęciu (tym ze StarWars) użyłem skryptu E-Light . Tam też kombinowałem w Combustion połączenie siebie nagranego na niebieskim tle i skluczowanego. Raz chyba użyłem Corela Photo :) do zrobienia ognia przy strzałach samolotu. Reszta to max (zwykłe światła) i combustion. Nie mogłem dopracować porządnie ujęć, bo sprzęt nigdy mi na to nie pozwalał. Teraz już jest na szczęście inaczej.

P.S. Teraz widzę, że muszę wprowadzić korektę. Niektóre z tych animacji powstały później,więc datują się na jakieś 7-9 lat temu.

Edited by peter_f
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy