Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Volkswagen Golf Plus (2009)


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Myslalem, ze tylko ja nie spie o tej godz xD

 

pressenter calkiem mozeliwe ze sie nie komponuje ;] Ja ta msie nie znam :D A silnik to HyperSho. Powiem, ze ciakawa ta zabawka ;]

Pecet env to w calosci zdjecie, gdziez na netcar znalezione ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

bardzo sie podobac ale jednak nie do konca. Troche samochod sie nie komponuje bo wystepuje tu efekt odciecia od tla. Samochod jak zyleta ostry a fotka to juz tak troche z innej parafi ostrosci :) Ten HyperSho to pod czym biega? Gratki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trosiek - niestety nie... a byloby pieknie:) bo programik naprawde fajnie liczy w czasie rzeczywistym. Noale zawsze przyda sie jako pomoc przy ustawieniach np. vray'a bo z powodzeniem to co sie ustawi w Hyperze mozna przeniesc. A co do rendera to bardzo ladny:) Tylko foto na tle troche jakby mocno skompresowane. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla relaksu po pracy pobawiłem się trochę Twoim golfikiem;)

 

206186golfpsgx6.jpg

(pisz to usunę, jasna sprawa;) )

 

Możecie coś więcej o tym Hyperze napisać, albo podrzucić jakiś odsyłacz? Chociaż w zasadzie, to google też nie zawadzi;)

 

No i, że renderek bardzo spoko mówić nie muszę;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu, ale się ograniczam, zielono tylko na górze;p

mkerju, nic nowego bym nie napisał;) Sharpen (tutaj tylko dla otoczenia), powielenie warstwy, zmiana blending mode (zależnie od pożądanego efektu). Na koniec tylko zabawa krzywymi i ewentualnie zanikanie efektu działania krzywych przez maskę. Tutaj masz trochę zieleni od góry, trochę ciemnego żółtego od dołu. Koniec;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności