Skocz do zawartości

Grafik 2D poszukiwany.


Kolin101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż szukam grafika który mógłby robić tekstury do gry. Gra to

The Apocalipse: Slincer. Tekstury które będziesz/będziecie wykonywać są bardzo zróżnicowane. Od Zabrudzonego przypalonego i zarośniętego tynku przez jakieś tekstury zardzewiałego i obsyfionego metalu do prostych teksturek przypalonego drewna itp. Nie wiem teraz dokładnie czy jak zgłosisz /zgłosicie się to będziecie pracować w slincerze czy tylko będzie to pomoc przy projekcie. Odpowiedzi na to pytanie udzielę jeszcze dzisiaj za jakiś czas bądź dopiero jutro gdyż nie ma teraz przy komputerze naszego "kierownika" więc nie mogę się go zapytać. Myślę że nawet jeśli powie że tylko do pomocy to jeżeli sprawdzisz/sprawdzicie się w tej pracy to po jakimś powinien was przyjąć, oczywiście jeśli tylko byście chcięli. Pytania typu czy będzie za to jakieś wynagrodzenie po wydaniu gry itp proszę kierować do Jakuba Konickiego "Koniu", którego GG jest w moim podpisie, a nie do mnie gdyż naprawde tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja akurat w teamie jestem najmłodszy reszta ma po 16 17 lat. Wiem że taki wiek na was wrażenia nie zrobi bo niektórzy na tym forum mają nawet po 30 i więcej więc dla nich jesteśmy tylko dzieciakami chcącymi zrobić grę. A co do wynagrodzenia już pisałem ze proszę o tym nie ze mną rozmawiac bo ja nic na ten temat nie wiem. Ja szukam tylko kogoś kto mógłby robić tekstury do modeli które będą w slincerze.

Edytowane przez Kolin101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności