Skocz do zawartości

scena 3D: made in china by chia


Rekomendowane odpowiedzi

wyduszam ostatnie poty z mojego renesansowego (jak to powiedzial pewnien forumowicz) komputerka. moja trzecia praca w maxie, zrobiona dwa dni temu,- bedaca wynikiem skumulowania sie wielu pomyslow ostatnio bladzacych po moim umysle :D

 

B1.jpg

B2.jpg

B3.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No no Chia - SLICZNE! Chociaz zobaczyc tak mily akcent VIZki pod koniec ciezkiej niedzieli uplywajacej na ciaglym wciskaniu F11 i ciaglym niekonczacym sie poprawkom i ciaglemu niezadowoleniu wynikajacemu z testowych renderow!!! Ach moze przyprawic o delikatna depreske :)

 

Tak czy inaczej milo zobaczyc cos ładnego i Twojego...

 

Pozdrowionka

Marek

 

P.S.

Avatar jest dobry - just HiKey :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzecie ujeci e mi najbardziej podchodzi..

jedyne co bym tu poprzestawial to:

pokazal wiecej tej lampki po levej, bo jest ucieta tak ni w 5 ni w 9

wymienil czajnik na jakis w klimacie reszty, bo ten maxowy jest raczej bezplciowy

moze troszke by poduszeczki powgniatac w ziemie ??

 

ale calosc jest w ladnym klimacie... ladny projekcik :)

 

pozdrawiam

FotoAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie się patrzy na te rendery. Oszczędne, ładne, \"miękkie\". Rzadko spotykana kombinacja na tym forum :).

 

Na pierwszym renderze drzwi po prawej wyglądają \"delikatnie mówiąc\" dziwnie.

Biała podłoga. Ciekawie to wygląda. Przydała by się jakaś fakturka (na ściany i sufit też).

 

Teraz będę się czepiał.

Nie pasuje mi oświetlenie. Szczególnie na tarasie. Po roślinkach widać, że pogoda jest słoneczna. Tymczasem leżaki nie rzucają cieni. Dziwne.

Poza tym taras jest słabiej oświetlony niż wnętrze. Według mnie lepiej by było gdyby to taras był mocno oświetlony (może nawet trochę prześwietlony z jakimś glow`em). Wnętrze zrobiłbym ciemniejsze.

Trudno to wyjaśnić ale po prostu \"nie czuję\" tego oświetlenia.

 

Ogólnie bardzo ładnie :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi sie podoba, moze lekko przeswietlone ale poza tym jest ok

sam ostatnio zaczalem robic pokoik w orientalnym stylu i mam pytanie do autorki: z Twoich postow wynika ze pomysly na wnetrze i przedmioty mialas z glowy, ale znasz moze jakas ciekawa stronke z projektami takich wlasnie wnetrz na ktorych mozna by sie wzorowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t0m3k: niestety nie znam takowych. mnie inspirowaly same meble lub przedmioty majace smaczek chinszczyzny. wyobrazilam sobie wnetrze w jakim chcialabym je umiejscowic...i oto efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności