Jump to content

Wiz: Zabudowa wielorodzinna


hassy

Recommended Posts

Projekt zabudowy wielorodzinnej w Warszawie przy ulicy Bukietowej na Mokotowie.

 

model wykonany w AutoCadzie, render 3dstudio+Vray, Photoshop

 

w tle sytuacja 1:500 poniewaz jest to fragment planszy projektu semestralnego; nie usuwalem poniewaz wg mnie nie wplywa to az tak negatywnie na odbior samej wizualizacji

 

licze na komentarze co poprawic :) za kilka miesiecy na pewno pojawi sie projekt 'szkoly' takze chcialbym zeby wyszlo jeszcze lepiej:).

 

pozdrawiam

 

 

 

plansza1amax3dpj6.jpg

w1024.png

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to za ponuro wszystko wgląda. Pozbądź się 3-go zbiegu. Ten syfny budynek po lewej zmienił bym na ładny, otynkowany aby nie wyglądało to na jakieś slamsy, które nie zachęcają do kupna mieszkania w tym miejscu. Ubrania ludzi są dziwnie prześwietlone jak na tą pogodę. Masz cień na budynku od słońca mimo że na zdjęciu widać że jest zasłonięte chmurami. Przydałyby się jakieś zasłonki w oknach.

Link to comment
Share on other sites

projekt obejmowal wpisanie sie w otoczenie takie jakie jest, a nie takie jakie mogloby byc gdyby (...) .

 

To może zmień elewacje na jakąś ze zwykłej cegły albo betonu to się wtedy wpisze idealnie.

Nie wiem czego was tam uczą ale jak jakieś badziewie stoi obok to zawsze go poprawiam bo sam inwestor wychodzi z ofertą odnowienia sąsiednich budynków aby lepiej się wpasować w otoczenie.

Tak naprawdę to przecież nie kazali ci zmieniać architektury. Wystarczy ją deko podpicować. Skąd wiesz czy jak będzie budynek gotowy to te sąsiednie nie będą już odnowione.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy