Skocz do zawartości

Wiz: Zabudowa wielorodzinna


Rekomendowane odpowiedzi

Projekt zabudowy wielorodzinnej w Warszawie przy ulicy Bukietowej na Mokotowie.

 

model wykonany w AutoCadzie, render 3dstudio+Vray, Photoshop

 

w tle sytuacja 1:500 poniewaz jest to fragment planszy projektu semestralnego; nie usuwalem poniewaz wg mnie nie wplywa to az tak negatywnie na odbior samej wizualizacji

 

licze na komentarze co poprawic :) za kilka miesiecy na pewno pojawi sie projekt 'szkoly' takze chcialbym zeby wyszlo jeszcze lepiej:).

 

pozdrawiam

 

 

 

plansza1amax3dpj6.jpg

w1024.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie to za ponuro wszystko wgląda. Pozbądź się 3-go zbiegu. Ten syfny budynek po lewej zmienił bym na ładny, otynkowany aby nie wyglądało to na jakieś slamsy, które nie zachęcają do kupna mieszkania w tym miejscu. Ubrania ludzi są dziwnie prześwietlone jak na tą pogodę. Masz cień na budynku od słońca mimo że na zdjęciu widać że jest zasłonięte chmurami. Przydałyby się jakieś zasłonki w oknach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt obejmowal wpisanie sie w otoczenie takie jakie jest, a nie takie jakie mogloby byc gdyby (...) .

 

To może zmień elewacje na jakąś ze zwykłej cegły albo betonu to się wtedy wpisze idealnie.

Nie wiem czego was tam uczą ale jak jakieś badziewie stoi obok to zawsze go poprawiam bo sam inwestor wychodzi z ofertą odnowienia sąsiednich budynków aby lepiej się wpasować w otoczenie.

Tak naprawdę to przecież nie kazali ci zmieniać architektury. Wystarczy ją deko podpicować. Skąd wiesz czy jak będzie budynek gotowy to te sąsiednie nie będą już odnowione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hassy radził bym użyć camera correction. bo sciany lekko sie wala. poza tym roślinnosc powinna byc zielona nie bura. powinienes zamaskowac zielen ze zdiecia i wpisac jakas wyrenderowana w maxie lub jakas wklejke zrobic.:)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności