Skocz do zawartości

Kuchnia


Marshall

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

oto kuchnia którą udało mi się zrobić ostatnio.

Na pewno jest kilka (i więcej) błędów, których nie widzę, przez co proszę Was o pomoc :).

Czekam na porady :).

Soft: Max + Vray

 

kuchniafinalvr1.jpg

 

(wiem na pewno że rozjeżdża się widok za oknem.

A nie wiem czy nie przesadziłem z postpro)

 

 

Pozdrawiam.

Szymon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć, nie podoba mi się widok za oknem, nogi od krzeseł są za cienkie, brak jakichkolwiek lamp, dziwna boazeria na ścianie stołu, a właściwie to chyba podłoga. Za lodówką widać dziurę w łączeniu podłogi ze ścianą. Szafki nie mają uchwytów, ale to WIP:-) Tworzysz ją sam, czy na podstawie katalogu itd.?

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś nie leży to światełko.. Jakby za słabo rozproszone? Jak poprzednik, widok za oknem trochę bez sensu no i szafki - Trochę monotonnie wyglądają. Tak ma być?

No pracuj pracuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mi nie podoba się to przepalenie nad oknem, wygląda jakby tam jakiś halogen z dołu świecił:) Zmniejszyłbym moc tego światła. Drewniana konstrukcja z półkami po lewej ma zbyt ostre krawędzie, przez co wygląda sztucznie (może to być wina oświetlenia). Czarne krzesła po prawej są zbyt czarne (zbyt mocna post?).

Do tego dodałbym odbicia w podłodze (chyba że ma taka być:), koniecznie te uchwyty w drzwiczkach i poprawił kuchenkę, bo wygląda jak zwykły box z texturami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.A mnie cegły na ściance, zrób je ciemniejsze i bardziej delikatne - oraz reflect na szybie od okna jest za mocny

2.Zwróć uwagę na to że światlo z okna na sufit jest za bardzo mocne i "miejscowe"

Powinno się ładnie rozejsc po kuchni, daj jaśniejszy klimat całego wnętrza a nie tylko miejsca naokoło okna :)

3.Kuchenka jest mało szczegółowa, poszukaj w necie referek.

4.Co z reflectem na podłodze?

5.Czarny materiał od krzeseł jest zbyt "czarny" - prawdziwe krzesła odbijają troszeczkę rozmytego swiatła.

6.Scena wymaga porządnego urozmaicenia bo rzeczywiście monotonnie to wygląda.

7.Jak skończysz wszystko. popraw sampling oraz zmien ustawienia antialiasingu Adaptive DMC, jeśli render jest z v-ray.

 

Życzę najlepszych postępów i bądź wytrwały! Pozdrawiam , pracuj, pracuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

 

kuchnia09lwf02ck3.jpg

 

 

czysty render z maxa bez post-pro

Wzoruje się na projekcie z archdaily, pomysł nie mój.

Górne szafki na moim zdjęciu ref są też bez uchwytów więc muszą to być szafki na zasadzie: "dociśnij i otwórz/zamknij".

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu nastąpiła dobra poprawa :D popraw troszeczke mateialy i oświetlenie,. jak co bedziesz mial problemy uzyj color mappingu

 

Nadal troche za bardzo bumpowate i odbijające światło cegiełki na ścianie.

Nie widzę ładnych reflectów na podlodze.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności