Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Inferno - concept car


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Pojawiłem się tu aby przedstawić wam trzy moje koncepty, nad którymi się męczyłem chwilkę czasu :D. Ogólnie nie zajmuję się konceptami ale miałem chęć zrobić auto i zobaczyć co z tego wyjdzie. Dodatkowo podrzucam link do mojego kanału na youtube ( http://www.youtube.com/INFERNOconceptCar?gl=PL&hl=pl ) na którym można obejrzeć krótkie filmiki owych carów :P. Oczywiście wszystko sam uczyniłem, od rysunku po render i demonstracje carów :P.

Zapraszam do oglądania i krytykowania :P, Ale od razu mówię że nic już nie zmieniam :D.

 

Specyfikacje projektu:

Programy - 3ds max 9, Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro 2.0

Rendering - Mental Ray

 

 

 

 

 

ipvw.jpg

 

http://www.youtube.com/INFERNOconceptCar?gl=PL&hl=pl

http://www.3dart.nazwa.pl/ipvw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciekawe koncepty, tylko szkoda że je tak spłaszczyłeś, widać że sporo się napracowałeś, kształty wydają się konsekwentne. Miejscami troche przesadziłeś (np. te trójkątne wloty w czerwonym, wyglądają jak doklejone na siłe). Graficznie tak sobie, modeling ok, ale rendery nie bardzo, a czarnego prawie niewidać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Podoba sie ale bardziej podobaja mi sie koncepty niz renderki. Renderki wyszly a raczej nie wyszly moim zdaniem. Najbardziej podoba mi sie czarny rzut z tylu, potem ten metallic aczkolwiek nie lubie takiego stylu wpadajacego w nutke cartoonu. Najmniej mi sie podoba ten czerwony, jakis taki wymietolony :) Brakuje mi w nich pazura ktory pasowalby do tego designu. Gratulacje za skonczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota, jedynie czerwony mi się nie podoba chociaż można w nim wyszukać ciekawe elementy głównie z tyłu. Rendery może nie powalają ale nie to jest tutaj najważniejsze chyba, a sam design. Podoba mi się ten czarny i najbardziej srebrny. Nie ma się co przejmować opiniami, że auta są zbyt spłaszczone. Bdb że postanowiłeś to przenieść do 3d, bo większość nowych obrazów konceptów jest raczej nieproporcjonalna w tę stronę co dodaje im uroku i fajnie zobaczyć to w 3d:). Widać że starasz się wprowadzić nowe linie. Ciężko wszędzie zastosować coś nowego ale myślę że masz dobre podstawy i nie masz mocnych naleciałości bazując na normalnych autach. Trochę możesz jeszcze popracować nad bokami (drzwiami) bo są jakby zbyt zwyczajne. Oby tak dalej i coraz wiecej ekspresji. Polecam designforum.pl . Dobre linie które już stosujesz możesz miksować dodatkowo z nietypowymi szybami itd. Sam nigdy tego nie robiłem ale widziałem efekty i sądzę, że nie jest to także łatwe bo trzeba wszystko dobrze zgrać. Może zaskoczysz czymś jeszcze bardziej nietypowym. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja się z kolei wybiję poza tych powyżej, bo nie doczepię się do niczego, a czarny, szczególnie zabawa światłami (żółty, niebieski, czerwony), jest po prostu genialny... i widać go całkiem dobrze. ;) Do tego ładne wnętrze, materiały mi się podobają. Może jedynie szkoda, że pierwszego i drugiego nie zrobiłeś w takim studiu jak ostatni, ale to detal. Jak dla mnie to świetna robota... i ja poproszę czarnego. Gdzie mogę go odebrać? xD

 

Edit:/ WHOA! Czy ktoś poza mną oglądał linka z youtube, który został podany przez 3Dart?! Świetne! Detale, dobór muzyki i ruchów kamery... mrrrr! Polecam animację Shine, szczególnie pierwszą część, ale nie osobom ze starymi, ciemnymi monitorami. ;)

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny mnie się bardzo podoba, w czerwonym bardziej tył, przód trochę mi nie leży, czarny jest w sumie nie wiadomo jaki bo i słabo go widać, ale masz fajny styl w sumie :)

Felgi też oryginalne, ale chyba na klej a nie w całości modelowane :P

Rendery trochę poprawić, żeby lepiej eksponować linię moim zdaniem, albo przynajmniej trochę więcej światła na samochód.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne koncepty. I fajny filmik. Przegapiłbym go, ale napisałeś w sofcie, że użyłeś Premiera, i się zacząłem zastanawiać gdzie ;) Szkoda, że tylko takie ciemne te rendery, albo to mój monitor, albo średnio widać wszystko.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, facet! :O

Po zobaczeniu clay'ów, widzę, że modele są naprawdę świetne, lecz troszkę je "zepsułeś" renderami z lakierem.

Postaraj się zrobić dobre studio, lakier itd., bo warto dla takich modeli :)

Przy okazji - można prosić o siatkę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie miazga :D swietny design. w tym czerwonym zminil bym te trojkatne wloty na "jakas" kontynuacje swiatel.. te wloty jakos mi tam nie pasuja. Ciekaw jetem jakby wyglada "dostosowany" dow arunkow jezdnych bo chyba widocnzosc ne jest najlepsza, ale kurde... zajebiste :D:D - szkoda ze ten czarny taki ciemny renderek... malo co widac, ale widac ze fajny... chcialo by sie zobacyzc wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności