Skocz do zawartości

Ignore List - czy wiesz, ze...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A edytowales plik js? Trzeba wpisac tam ignorowane nicki.

 

u mnie plik tu siedzi

C:\Documents and Settings\'Profile Name'\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\w1nl7cpk.default\gm_scripts\vbulletin_-_custom_ignor\vbulletin_-_custom_ignor.user.js

 

edit: widze, ze mozna prosciej, w zarzadzaniu skryptami w firefox mozna edytowac ten plik. To zapewne Twoj problem ma inna przyczyne

 

No i jest case sensitive, wiec trzeba wpisac "Reanimator" zamiast "reanimator"

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie przesadzał z tym niepokazywaniem wątków założonych przez osoby ignorowane, bo gdyby tym wątkiem był na przykład "Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne" to bym miał wielki dylemat ;> A co do tego, że jest mimo wszystko możliwość podejrzenia co napisała ignorowana osoba to też nie mam nic przeciwko, zwłaszcza gdy pod takim postem widzę odpowiedź w stylu "ooo jaaa, dzięki za tego linka, super sprawa" ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa ten skrypcik, ciągle widzę posty Reanimatora.

 

hi hi hi...

____________

i-riss - dobrze ze zwróciłeś uwagę na ten problem, obraźliwych słów w opisach do repów - ja się dowiedziałem że obrażam w opisach negatywnych repów... podczas gdy po prostu cytowałem autora postu do którego odnosił się rep... czyli uzasadnienie - proste, czasem warto kliknąć w link przy repie i spróbować odpowiedzieć sobie "za co..?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności