Skocz do zawartości

Wip 2d: 18 +


masz)rum

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie

Ostatnio dłubałem taką pracę, i planuje jeszcze jakiś czas nad nią posiedzieć, wiec zwracam się do was Forumowiczów ;]

Jeśli macie jakieś pomysły jak można to dalej poprowadzić, co zmienic co poprawić, albo po prostu zkrytykować to może sie okazać pomocne.

 

chickWIP.jpg

 

Dojdzie na pewno troche detalu i może więcej części latających, musze pewnie jeszcze poprawic anatomie ale nie wiem już właściwie co. Jak zwykle znowu nie moge utrzymać sie jednej koncepcji i za dużo kombinuje z kolorem więc co do barw proszę o pomoc :(

Żeby pokazać co kobita przeszła daje krótkiego progressa:

 

chickPRG.jpg

 

Pozdrawiam

Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No twarz racja, chyba trzeba ją poprawić. Mnie osobiście nie podobają się takie mangowo-kosmykowe włosy ale to tylko moje zdanie. Przyznam też że pogubiłem się troszkę w tych metalowych częściach kuli. W trzeciej wersji progressu podobało mi się najbardziej(metalowe częsci) także moim zdaniem nie dodawaj już więcej. Bardzo podoba mi się sam pomysł. Lubie gołe baby, niby bezbronne a wnioskując z tego co dzieje sie dookoła nich jest zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram emillius`a metalowe części (w obraazku 3) są harmonijne uporządkowane, dalje pojawia się troszq nie potrzebny chaos, no chyba że jakoś by ten chaosik zinterpretować i jeszcze jedno albo, na obrazku żeby twoja robota nie poszła na marne proponowałbym zostawić metal z 1 planu a metalik "z pod" kobitki był ten z obrazka nr.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaVirr: prawdę mówisz, twarz pójdzie do rekonstrukcji, przepalenia spróbowałem na szybko zlikwidować ale dalej roboty trwają ;P

 

emmilius, rosikowski, lordbiernac: spróbowałem zrobić cos mniej wiecej takiego jak pisał rosikowski, wróćiłem tez do wersji 3 zielonego tła i nie wiem teraz na co sie w sumie zdecydować.

Wrzucam takie trzy wersje.

Mi sie podoba 1 tak samo jak 3 ;P z tym że 1 wymagało by jeszcze sporo roboty.

 

chick2WIP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tą pracę, w jakiejkolwiek wersji kolorystycznej czuję się trochę jak na jarmarku. Wg mnie powinieneś od nowa pomyśleć nad kolorem. Najpierw zdecyduj co chcesz pokazać, co jest ważne (najlepiej zrób to w ciepłych barwach) a co jest mniej (zimnie). Podobnie z głębią to co daleko zimne, wtedy wszystko powinno się ustawić jak należy. Ustal skąd pada światło. Póki co najlepsza wersja to ta z zielonym tłem, ale nadal dostaję od niej oczopląsu, hehe. Fajny pomysł z tym widmem barw na szkle. Postać średnio mi się podoba, wygląda bardzo sztucznie.

Mam nadzieję, że coś udało mi się pomóc. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności