Skocz do zawartości

Tygodniowy speedpainting 53: "Siedziba maga"


SzU

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 01.03.2009 godz. 23:59.

SONDA: od 02.03 do 05.03 (3 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A to coś od emmiliusa. Speedy mi jeszcze słabo idą i mi się wszystko nieco rozjeżdża ale poszedłem na żywioł. Ostatecznie 1,5h to dla mnie maało czasu ;/

Baba Jaga też mag: Mag -> czarodziej -> Baba Jaga :)

Jeżeli zwycięzca będzie miał dylemat jaki wybrać kolejny temat to służę pomocą. Wydaje mi się że mam coś dosyć trudnego zwłaszcza że widziałem chyba tylko jedną pracę na tym forum (przynajmniej w 2D) o takiej tematyce.

copy-of-chata-maga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzudzu Twojej pracy nie widać, albo ja tylko nie widzę :P, mimo, że wcześniej się pojawiła na chwilę kula i w niej czarodziej tak? Teraz siedzę na innym kompie i innym monitorze i tu moje pytanie, moja praca jest naprawdę "oczojebna" jak to ktoś napisał o mojej jednej pracy, czy to wina ustawień monitora? Ponieważ u mnie jest dokładnie jak ja chcę a na lcd jest straaasznie jaskrawo i nie tylko na tym co teraz siedzę... są jakieś standardowe ustawienia? Czy mam źle, czy u każdego zawsze jest inaczej, napiszę tylko, że mam starego crt. Wybaczcie że tutaj piszę. Jakby co to proszę na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rembik:

mój dostawca neciora ma takie cudowne serwery, że czasem wszystko się krzaczy; znając życie za niebawem powinno się wszystko naprawić.

 

p.s. na mój gust Twoja praca jest "oczojebna", ale myślałem, że tak ma być... dynamicznie w formie i kolorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie - Czy kolaże (mazanie, trochę fotografie gdzieś w tle) także w speedpaintingach mogę być prezentowane?

 

Ale to ma być speedpainting czy speedfotomanipulacja ? :D

Pewnie nie można, ale z tego co widziałem to kopiowanie refek zdarzało się w tym temacie już nie raz... Jednak różnica między jednym i drugim jest dość oczywista...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o kopiowanie referek. Po prostu wykorzystanie zdjęcia w pracy. Nie jako "odmalówka" tylko zwykły element.

 

Tyle, że tak na moje rozumowanie to się lekko z ideą speedpaintingu przeczy ;]

Zapytać jednak zawsze warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay, to i bez fotografii wykorzystania coś namazałem.

Podejście do tematu jeszcze inne ;]

 

Właściwie bardziej zabawa pędzlami własnymi, niż pracka tworzona idealnie od początku do końca. W ostateczności jednak widać jakaś tam "budowlę" (magiczną i kolorową, wszak maga) gdzieś w dżungli/innych tam lasach tropikalnych

 

smaga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności