Skocz do zawartości

[obiekt3d] węzeł


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co to jest? Co ty człowieku bierzesz, że taką masakrę "tworzysz"? Technicznie też się nie wysiliłeś, kilka wygiętych slajnów i ... Przypomina mi to film "Nie lubię poniedziałku" i nośnik dreblinek do kombajnów :p

Edytowane przez _Orion_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest? Co ty człowieku bierzesz, że taką masakrę "tworzysz"? Technicznie też się nie wysiliłeś, kilka wygiętych slajnów i ... Przypomina mi to film "Nie lubię poniedziałku" i nośnik dreblinek do kombajnów :p

 

Trochę nie kumam. Czyli, żeby było super to splajn musi być ręcznie kuty?

Nieważne narzędzie ale efekt końcowy IMO. Przepraszam Amok za off.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę że komitet walki o prawa uciśnionych już się uaktywnił z towarzyszem, kapitanem boombaaaaaa na czele. No tak mogłem się tego spodziewać po oblukaniu kilku wątków. Starzy wyjadacze trzymają sztamę i jak ktoś nowy coś skrytykuje to zaraz dostanie z bani i się dowie, że na sztuce się nie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś nowy coś skrytykuje to zaraz dostanie z bani i się dowie, że na sztuce się nie zna.

 

i na stosie takiego nowego spala, a pozniej szczatki rozrzuca i kaza zakopac na polanie gdzie zaden czlek zywy w nocy nie pojdzie.

Nie sadzisz ze troszke dramatyzujesz? 3 osoby sie z toba nie zgodzily a ty odrazu szukasz konspiracji i kumoterstwa.

Osobiscie ktyryce sie nie dziwie. Dla mnie np malarstwo wpolczesne to cos porownywalnego do bohomazow 5 latka. Dla ciebie ta rzezba moze byc kilkoma splajnami, twoje prawo. Tylko jak kliment napisal - forma krytyki sie tez liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirach ma rację: bryła jest ciekawa i ekspresyjna. Nie ma znaczenia, czy powstała ze splajnów, czy z boxa.

 

A co do starych wyjadaczy: wiesz, my tu tyle wizek juz natrzaskaliśmy, że masoneria się w naturalny sposób utworzyła.

I teraz spiskujemy, jak by tu gnębić maluczkich...

 

Spasuj waćpan, bo przesadzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności