Skocz do zawartości

Myszka bez przewodu


Kulki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

yhym, to jeszcze wykmińcie jaką wygodę korzystania dla osoby leworęcznej oferuje mx revolution, hehe;)

 

Może coś takiego?

http://www.komputronik.pl/Myszki/Microsoft_Wireless_Notebook_Mouse_7000/pelny,id,47475/

http://www.komputronik.pl/Myszki/Microsoft_Wireless_Optical_Mouse_3000/pelny,id,36805/

or

http://www.komputronik.pl/Myszki/Logitech_LX6_Cordless_Optical_Mouse/pelny,id,50358/

Edytowane przez Touch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taniej wymienić dziewczynę na leworęczną ?

 

OWNED!

 

podpisuję się rękami i nogami pod stwierdzeniem, że MX Revolution jest świetnym sprzętem.

 

Bardzo wygodna i ergonomiczna. Jeśli możesz sobie pozwolić na wydanie takiej kasy na gryzonia - nie pożałujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuję się rękami i nogami pod stwierdzeniem, że MX Revolution jest świetnym sprzętem.
kwestia subiektywna, u mnie poleciala przewz okno po 8 miesiacach, mega niewygodna, mala i kosmiczny ksztalt ktory mi nie odpowiada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mx revolution, potwierdzam, jest debeściak.

 

podpisuję się rękami i nogami pod stwierdzeniem, że MX Revolution jest świetnym sprzętem.

 

Bardzo wygodna i ergonomiczna. Jeśli możesz sobie pozwolić na wydanie takiej kasy na gryzonia - nie pożałujesz.

 

Polecacie chłopakowi Mx Revolution; faktycznie jest super (sam ją mam, chociaż nie wiedzieć czemu pracuje mi się lepiej na MX1000 laser) ale jeżeli nie występuje (a nie wiem czy występuje) w wersji dla osób leworęcznych to biada mańkutowi który musiałby na niej pracować :) W takiej sytuacji terminy "bardzo wygodna i ergonomiczna" nabierają zupełnie nowego znaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kupiłem sobie w końcu ten model:

http://arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=13969&katid=19

 

I mam do was jedno pytanko (niestety w instrukcji nie jest to sprecyzowane)

Ta myszka ma na dole wyłącznik i czy w związku z tym może się orientujecie czy warto było by taką mysię na noc powiedzmy wyłączać żeby oszczędzać baterie czy może ona po pewnym czasie sama przejdzie w coś w stylu stendbaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w Twoim modelu ale mam Mx1000 laser i Mx revolution i obie po kilku sekundach bez ruchu same przechodzą w stendbaja :) Myślę że Twoja też. Trochę bez sensu było by wyłączanie non stop myszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubi: czy w MX Revolution jest dodatkowy przycisk pod kciukiem, tak jak w 1100? Nie mogę znaleźć tej informacji na żadnej stronie, a chyba powoli choruję na MXR. I jeszcze jedno pytanko - czy akumulator jest wymienialny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubi: czy w MX Revolution jest dodatkowy przycisk pod kciukiem, tak jak w 1100? Nie mogę znaleźć tej informacji na żadnej stronie, a chyba powoli choruję na MXR. I jeszcze jedno pytanko - czy akumulator jest wymienialny?

 

 

hmm nie miałem niestety w ręku nigdy mx1100. W MX Revolution pod kciukiem jest taka "półrolka" - porusza się tylko kawałek w przód i w tył - takie "wstecz i do przodu" (no nie wiem jak to wytłumaczyć :) + do tego rolka ma w sobie przycisk - znaczy wciskając ją jest kliknięcie. Do tego standartowe przyciski "wstecz i do przodu" obsługiwane też kciukiem. Oczywiście górna rolka też w sobie ma przycisk i ma przyciski przy odchyleniu pionowym rolki. Na koniec jeszcze przycisk "wyszukiwania" który może być dowolnie zaprogramowany.

 

Akumulator nie jest wymienialny ale powiem szczerze że nie wydaje mi się to być problemem. Mx Rev nie ładowałem już ze 3 miesiące - mało z niej korzystam bo tylko do lapka a zeszła mi 1/3 baterii. Mx1000 mam już około 3 lat -wtedy kupiłem już ją używaną - i do dziś bateria wytrzymuje mi spokojnie kilka dni (potem na nocke do ładowarki i znów kilka dni - moim zdaniem to nie zły wynik jak na kilkuletni akumulatorek).

 

mx1.jpg

 

Fajna ta MX szkoda tylko, że jestem leworeczny:)

Te jej dodatkowe guziki i rolki można jakoś fajnie w 3D wykorzystać?

 

Mogąc niemalże wszystkie dowolnie programować myślę że każdy dla siebie jakieś zastosowanie znajdzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, Hubi. O akumulator pytałem, bo przeczytałem parę opinii, że siada po jakimś czasie. A przycisk pod kciukiem w 1100 jest w obudowie, w części na której kciuk spoczywa. Szkoda, że nie ma tego w MXR, bo to świetny bajer.

@Kulki: w domu mam MX 620, w Pracy właśnie MX 1100. Pod przyciskami mam zaprogramowane Ctrl+C, Ctrl+V, Enter, przód, tył. Jeszcze tylko na escape'a miejsca mi brakło. Nie wiem czy akurat w 3D, ale ogólnie bardzo przyspiesza pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arev, jak dla mnie bateria starcza na długo i do tego o stanie krytycznym ostrzega jakies 2/1,5 dnia wczesniej. A pod kciukiem masz przycisk. Ta niby rolka to właściwie nie rolka. Można ja wcisnąć, przekręcić do przodu i do tylu o kilka stopni ale automatycznie wraca do początkowej pozycji (na sprężynie jakiejś czy coś).

No i ten bajer z normalna rolka ze zmiennym oporem jest fajny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mx1l.jpg

W miejscu zaznaczonym na czerwono jest przycisk?

Moja 620 ostrzega o "krytycznym" stanie baterii na dwa tygodnie przed rozładowaniem :D

A Gear Shift w rolce faktycznie jest boski, przydaje się przy przewijaniu tysięcy linii kodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi że tą boczną "rolke" mozna po prostu wcisnąć.

Hehe, no 2 tygodnie to ona jak sie bardzo postara to może wytrzyma. Moja pierwsza bezprzewodowa myszka rozładowywała sie co 3 dni wiec myślałem ze to długo:D

Zreszta to jest "najbardziej zaawansowana myszka na świecie" wiec o czym tu rozmawiać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności