Skocz do zawartości

Wiz: Biurowiec


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym pokazać wizualizację biurowca, którą ostatnio wykonaliśmy. Niektórzy mogli go już widzieć na naszej stronie - dla nich obrazki w dużej rozdzieczości ;)

 

Model i render wykonano w modo, reszta w photoshopie.

 

Uwagi i komentarze zawsze mile widziane.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo przyjemne ujęcia, choć czepiłbym się ludków troszkę niedopracowanych w shopie, ale to takie moje zboczenie. Trzecie rzeczywiście piękne kompozycyjnie. Całość ma bardzo ilustracyjny charakter.

 

Mały jest ten świat :) Robiłem detal tego budynku z warstwami elewacji.

3332751908_4b7cb4b4db_o.jpg3332751948_38ac0e604f_o.jpg 3331915613_e3893fefb4_o.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jaki fajny budynek :-).

 

Nie podobają mi się nieba w tych wizkach, za ciemne zdecydowanie. a w ostatniej wizce to drzewo po prawej jest za ostre przez co skupia na sobie uwagę całkiem niepotrzebnie, bo pokazujesz budynek.

 

Ogolnie podoba mi się. jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odwiedziny i komentarze

 

peter_f - rzeczywiście niezły zbieg okoliczności. fajnie było zobaczyć jakiś detal w tym budynku. gratuluję bloga btw, jest na co popatrzeć

 

!Ewert - może ta gałąź jest nieco za duża, ale drzewo i ptaki miały dodać ruchu i zmiękczyć miejski klimat.

Eksperymenty są robione praktycznie przy każdej wizualizacji. Przyjęliśmy takie założenie, by oprócz fotorealistycznej wizualizacji pokazywać coś więcej. Finishing w photoshopie nieogranicza się u nas jedynie do wklejenia nieba i przesuwania suwaków, dlatego wszystkie prace są rozpoznawalne. Jak wejdziesz na stronę to zobaczysz o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności