Skocz do zawartości

Tworzenie textur w material editor


cinac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam problem z utworzeniem ładnej textury drewana z urzyciem bitmap , mianowice kiedy użyje np. architektural material do utworzenia textury drewa przy urzyciu mapy, kólka w oknie widokowym material editor pokazuje efekt o jaki mi chodzi natomiast po naniesieniu tego materiału na obiekt, obiekt jest szary zupełnie inny jak to pokazuje ta kólka w oknie material editor. generalnie chciałbym tworzyć ladne textury drewna z urzyciem map z efektem jakiegos lakieru na powierzchni itp. morze ktoś wie w czym lezy mój problem i może ktoś ma jakiś dobry sposób na tworzenie w/w interesujących mnie textur.Chodzi mi o bardzo ładny efekt ponieważ chcę sie zając projektowaniem mebli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

szukałem bardzo intensywnie w necie ale gotowych textur drewna nie znalazłem jedyne co udało mi się znaleść na polskich i zagranicznych stronach to mapy drewna i tyle :/. Proponuję osobie która sie zna na tworzenieniu textur drewna i innych, zeby zdradziła sekret tworzenia takiej textury , na jakim materiale wyjściowym opiera swój proces tworzenia takiej textury czy itd. myśle że nie tylko ja byłbym wdzięczny :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności