Skocz do zawartości

Powielony mail


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)

Mam klienta, który ma jakieś klopoty z kompem,a dokładnie z pocztą. Wysłanie każdego maial wiąże się z tym, iz komputer sam od tej pory przez jakis czas ponawia wysłanie tego samego maila i ew załaczników do mnie, dzieki czemu np zamiast jednego maila z referkami otrzymuję ich kilkanascie...

 

WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam. :)

Mam klienta, który ma jakieś klopoty z kompem,a dokładnie z pocztą.

 

Twoj klient musi miec problemy z kompem, albo dokladniej z poczta.

 

Myślę, że wina stoi po stronie Twojego klienta. Ma jakies klopoty z kompem a dokładniej z pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, też miałem takie podejrzenia. Cieszę się, że doszliśmy do konsensusu w tej sprawie.

 

Mimo to fakt pozostaje faktem: po każdym mailu dostaję kilkadziesiąt jego kopii.

Czy ktoś potrafi wskazać prawdopodobną przyczynę tego zjawiska, oraz to, jak tej przyczynie ukręcić łeb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizus, chłopaki, ja poważnie pytam. Choć doceniam Wasze poczucie humoru.

Nigdy się z czymś takim nie spotkaliście? Gdyby to była kwestia jakichś uwag, czy cuś, to jeszcze da się przeżyć, ale ja tą drogą dostaję refki w hi res, i to już boli.

Edytowane przez Shogun 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i caly czas się zapętla ? popros go najlepiej o sprawdzenie czy pozostali odbiorcy jego maili mają taki sam problem. Jeśli tak - to zasugeruj mu kontakt z administratorem jego poczty, albo zmianę maila z którego wysyła pocztę.

 

moze to jakas nowa forma kampanii spamowej ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze klient ma kompa kategorii pentium 2 a na tym zainstalowaną vistę. jak klika wyślij to komp mu nie reaguje przez dwie minuty a on w miedzyczasie kolejkuje sobie jeszcze z 30 maili bo klika w przycisk wyslij z nadzieją że się odmrozi :)

 

może niech Ci kolo wyśle maila (kliknie RAZ) i szybko zamknie to z czego wysyła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... zapewne poczta została wykorzystana jako generator spamu. czasami się tak zdarza. koleś wysyła maila z zawirusowanego kompa i wypływa nie jeden a 150 maili.

 

ewentualnie koleś jest bardzo niecierpliwy i podczas wysyłania maila naciska kilkanaście razy przycisk "send", żeby przyspieszyć wysyłanie. oczywiście niec takiego się nie dzieje a Ty dostajesz kilkanaście maili extra.

 

 

poproś o wysyłanie poprawek na jakiś serwer ftp i będzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności