Skocz do zawartości

Wizki


mis3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio trochę bawię się wizualizacjami. Zakładam wątek, gdzie będę wrzucał swoje wypociny. Do Finished się nie nadają ale tutaj jak najbardziej. Komentarze i sugestie co poprawić mile widziane. Zwłaszcza jeżeli chodzi o oświetlanie, ustawienia VRay'a, materiałów itd. Pomoże mi to w dalszej pracy. pozdrawiam.

 

sypialnia%202%20mega.jpg

 

sypialnia2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kiepskie shadery na 1 planie, wywalił bym zdjęcie za oknem, nie podoba mi się podłoga (za duzy IMO blur na teksturze), brak jakiegokolwiek bump'a też nie poprawia efektu jaki na niej jest.

 

co mi się podoba to dywanik i materiał na poduszkach - fallof jakis ?

Fajna babka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, ładnie jest :) Nie jestem ekspertem ale pod słońce ta koszulka powinna bardziej prześwitywać tam gdzie aktualnie nie ma ciała, czyli między nogami, (przepraszam za to ale nie wiem jak to inaczej powiedzieć). Myślę, że jakbyś rzucił w shopie jeszcze na panią niebieski photofilter, to ładniej by się wpasowała. Ale i tak jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszku tu widze modeli od EM ;p :) bo sam użyłem ostanio ...wszyscy sie doczepiają jak ktoś używa w scenie i nie mówi ;p raz ja bede tym złym :)

No a ogolnie ładnie to wygląda , ale kot psuje efekt bardzo ;p , pani tez jakos mi tam nie pasi i ten widaok za oknem ...

Ale ogołem na moje oko to Good ... czekamy na wiecej

Powodzenia

 

Ps. podpowiedziec nie podpowiem nic bo sam dobrze nie wiem ;p heh pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady. Na pewno będą pomocne.

Coś nowego. Tak średnio mi się podoba, ale trudno. Adekwatne do czasu jaki nad nią spędziłem. A mam go niewiele. Akurat tutaj większość sam modelowałem. Oprócz pościeli, lampek i paru innych drobnych pierdółek.

 

sypialnia 3 mega.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności