Skocz do zawartości

Postać 3d: wampirzyca


kozioo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak żeby rozwiac wątpliwości:)

To nie jest shag:hair, tylko około 50 (chyba) obiektow (plane 1x7; mshsmth x2) z proceduralną texturką:D A co do koloru to jeszcze nie wiem jaki będzie (blond / ciemne).

Do poprawy są oczywiście włosy najbliżej oczu, zrobie coś, żeby nie było widać tych \"rozwarstwień\".

PS: Shaghaira nie używałem, bo jego włoski nie współgrają z GI :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie te wlosy jakos nie przekonuja. ekspert w modelowaniu postaci ze mnie zaden ale mysle ze przydalo by sie wiecej \"puszystosci\"(wszystko zwarta calosc tworzy) i kolorek inny(jasniejszy). jak juz mowilem/pisalem ekspertem nie jestem ale niedlugo sie sam przekonam jak ciezko jest zrobic fajne wlosy bo sam zaczne robic postac. ale twojej nie dorównam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do puszystości, to ja chciałem osiągnąć raczej taką \"gładką\" fryzurke. Równo zaczesane włoski.

A treaz wersja ciemna:) Kolor dałem na twarz tylko po to, zeby było lepiej cienie widać, więc jeszcze nie do oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że mojego wcześniejszego posta zostawiłeś bez odpowiedzi i stwierdziłem ,że trzeba zadziałać :P ...

Oto element o który mi chodziło ( zakreślone na zdjęciu i twoim renderze) jakbyś to poprawił to ta kobita by wyglądało o wiele lepiej.Ale zrobisz jak będziesz chciał ;]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynio - nie \"olałem\" twojego posta, tylko wprowadziłem poprawki po renderze i nie chciało mi się czekać na następny. Ale miło mi, że Ci zależy:)

Całej postaci na razie nie będe pokazywał, bo nie ma po co. Pracuje teraz nad twarzą/włosami i dopiero jak skończe ich dopracowywanie przeniose się na inne części ciała.

A oto poprawione włosy. Zostane przy wersji pt: \"brunetka\" :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności