Skocz do zawartości

Postać 3d: wampirzyca


kozioo

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle że to już ostateczna wersja włosow. Jedyne co musze zrobić tej wampirce to... rigg...

Śłów kilka o otoczeniu:) To co widac u góry ląduje w śmietniku (no nie do końca, bo kilka saveow zostawie, jeśli potrzebowałbym czegoś takiego w przyszłości) i zaczne prace nad kompletnie nową sceną dla tej postaci. Najprawdopodobniej będzie to jakies zacienione (żebym sie nie musiał napracować:P) wnętrze. Chwilowo szukam jakis conceptow, rysunków, szkicy. Jeśli ktoś takowe posiada lub napotkał podczas szperania w necie - info mile widziane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość raminez

W prawdziwym ppieknie drzemie najgorsze zlo......ale ta suknia wyglada jakby byla z zaschnietej krwi..tylko moze troszeczke ciemniejszej...ja to tak odbieram...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze:)

Dłonie - w zasadzie juz poprawione, ale nie bede wrzucał takiego małego update'a. Szkoda miejsca na serwerku:)

Suknia - ja sam nie wiem z jakiego materiału ona jest wykonana:) Ale podoba mi sie tak jak jest, wiec chyba zostawie.

Bloodrayne - znam, widzialem, chwilke grałem:) Ale to jest coś zupełnie innego, od tego, co mam zamiar osiągnąc w finalnym renderze. Nie chce, zeby moja postać była maszynką do zabijania:)

Włosy przed uchem:P - One tam są, ale z tego ujęcia przykrywają je włosy rosnące bardziej na czubku głowy.

 

Update będzie jak zrobie coś ciekawego. Raczej niedługo, bo mam zamiar skończyc tą prackę do końca wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mały updacik. W zasadzie render zrobiłem wczoraj (przedwczoraj? nie pamnietam. mam skleroze), ale od tamtej pory nic sie nie zmieniło. Albo tylko paznokcie przedłużyłem, bo teraz są troszke krótkie. No i włosy są na jasniejszym tle, żeby lepiej je było widać:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no postępy robisz ;] Dlaczego ja tylko stoję w miejscu... może zacznę w końcu poważnie traktować grafikę ;] hehe Do vampirzycy nie mam zastrzeżeń ;] Podoba mi się nawet bardziej niż blood rain.... może tylo wyraz twarzy bym zmienił... ale to pewnie w finalnej pracy bedzie co?? :> Ile ona się renderuje??

 

Wielkie pozdro,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powiem tak: robi wrażenie.... ale czegoś chyba ieszcze brakuje nie wiem czego...

 

ale ogólnie to fajna praca... ona jest zimna jak lód... i to sie chwali, tylko dodaj jej takie straaaszne zębiska :D

 

PS: szkoda, że do piero te raz ten wip zoba czyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności