Skocz do zawartości

Animation Mentor ... Progress Reel z 1 klasy


SEB

Rekomendowane odpowiedzi

am_01.jpg

 

Witam.

 

Zapewne kazdy z Was kojarzy ta szkole, oto moj "progress reel" po pierwszej klasie. Co do szkoly to uwazam, ze jest spoko, ale czy warta takiej kasy? Hmmm na to pytanie uwazam, ze kazdy powinien sobie sam odpowiedziec. Ja zawieszam szkole z paru powodow:

 

- po pierwsze powrot do PL i do naszej rzeczywistosci

- po drugie z powodu braku czasu ... trza sie zajac jakas praca + wyjazd do Nowego Sacza (Drimagine) robi swoje :]

 

Jezeli ktos z Was mysli o Mentorze (ma jakies watpliwosci itd.) i ma jakies pytania to niech kieruje je do mnie na GG lub maila a ja z checia udziele na nie odpowiedzi.

 

link >>> http://vimeo.com/3779394

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SEB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki za odzew ...

 

ttaaddeekk - hmmmm ... pokrotce wyglada to tak, ze masz rigi i co tydzien 30-60 min. video na temat jakiejs tam zasady animacji. Dostajesz temat i go wykonujesz, potem dostajesz ocene i krytyke od mentora co jest dobre, co trzeba poprawic itd. Fajne jest ze mozesz ogladac kazda krytyke na serwerze z kazdej klasy.

 

kanu - Autodesk Maya :]

 

sly - lubie moja kolorystyke :D ... w zimie tylko ona jest dla mnie wiosna :P

 

Reanimator - szczerze? Spodziewalem sie wiecej, wiele sie tam nie nauczylem (zal mi tylko klasy z actingiem :/) ... skill'a nie kupisz, to w wiekszosci ciezka praca o czym wiesz bo to widac w Twoich animkach. Wszystkie animy ktore sa w showcase'ach naleza (w wiekszosci) do gosci ktorzy nie wiem po co ida do Mentora ... maja mega skilla, 100000 pokonczonych szkol, pracuja w zawodzie po 10 lat (sam mialem laske w klasie ktora animuje juz 14 lat ZAWODOWO) i chyba chca zeby ich "swiat" zobaczyl ... albo chca dorwac Bishopa :P (rig na 4 klasie do actingu).

 

NAJLEPSZA W MENTORZE JEST SPOLECZNOSC, WSZYSCY KOCHAJA ANIMACJE I ZAWSZE SLUZA POMOCNYM OKIEM KTORE JEST B. WAZNE ... NIE MA NIC LEPSZEGO OD DOBREJ KRYTYKI.

 

Pozdrawiam.

BTW. Animka Miska wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

 

 

NAJLEPSZA W MENTORZE JEST SPOLECZNOSC, WSZYSCY KOCHAJA ANIMACJE I ZAWSZE SLUZA POMOCNYM OKIEM KTORE JEST B. WAZNE ... NIE MA NIC LEPSZEGO OD DOBREJ KRYTYKI.

 

czyli tak samo jak u nas ! :D

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loopik: czego ? wszystkiego co bedzie sie dalo nauczyc :D. Generalnie wiadomo, ze animacja to bedzie priorytet, ale interesuje mnie rowniez montaz i post-produkcja. Mam nadzieje, ze sporo sie tam naucze na temat filmu ...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności