Skocz do zawartości

Scena 3D: Nissan 350z + garaż


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, po kilku latach nieobecności.

 

Jakiś czas temu, postanowiłem wreszcie ukończyć scenkę nad którą niegdyś (nawet nie pamiętam kiedy) zacząłem pracować.

Możliwe, że w archiwum forum znajduje się jeszcze moj watek W.I.P, lecz nie próbowałem tego sprawdzić.

Jest to taki powrót do nieukończonych projektow, które zdecydowałem się (w końcu!!!) ukończyć.

 

Zawsze dobrze jest usłyszec wszelkie opinie, nawet jeśli sa to modele jedynie "odgrzane", dlatego zamieszczam prace właśnie tutaj.

 

Pozdrawiam

garaznissan2000x1200fin.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ahh moj monitorek:( nie ogarniam... Cos nie tak z tylnym kołem. Dystanse zalozone?;) Ładnie zapalone swiatła, tylko kierunki nie tego. Render daje bardzo silne wraznienie realizmu(blachy, otoczenie swiatlo) niestety model juz tego realizmu troche skąpi. Tego glowa dal bym mniejszego, ale to juz kwestja gustu. Ogolnie praca bardzo fajna. Podoba mi sie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutomash>> wiesz dopiero zaczynam odgrzewanie, niektore trzeba domodelowac, niektore poteksturowac, sadze ze jeszcze seria "odgrzane" zagosci tu na forum.

 

GrześDuro>> musze przyznać się bez bicia ze w calym obrazku to wlasnie garazowi poswiecilem wiekszość czasu :) Gdy zdecyduje sie teraz na nowe autko obiecuje poprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny obrazek Luchu. Bardzo klimatyczny. Jak dla mnie model świetny (te opony!), światełko też mistrz! Jedyny minus jaki mi się rzucił w oczy (przy ładowaniu obrazka), że znaki ograniczenia prędkości są kanciaste, ale to tyle :P Ode mnie 5* :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem już kilka 350Z'ek i powiem Ci że to jest najlepiej zrobiona ze wszystkich, a że jestem wielkim fanem tego modelu jeszczebardziej mi sie podoba^^ pozdro i oby tak dalej :D masz u mnie 5'tke^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest naprawdę super jak na moje oko :)

 

ale przejdę do sedna mojej sprawy...otóż chciałbym zrobić coś w te klocki jak render z tego posta, ale nie mogę znaleźć rozwiązania mojego problemu, który polega na:

1. mam to http://www.openfootage.net/?p=133

2. nie mogę znaleźć informacji bądź też tutoriala, jak taka mapę 360 stopni wpakować do podglądu, żeby dopasować kąt kamery względem obiektu (samochodu)

 

szukałem na forum i google, ale poległem...nie potrafię wpaść być może na jakieś słowo klucz :) proszę zatem Was o jakąś wskazówkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności