Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Chevrolet Chevelle SS396 '66


ozzy

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim witam wszystkich forumowiczów! Jestem tu nowy i chciałem zaprezentować model samochodu który zacząłem jakiś czas temu. Soft którego używam to Blender.

 

1238348720.pngprzod.th.png

 

1238348662.pngtyl.th.png

 

Od razu mówię że tylni zderzak to prowizorka i będzie zrobiony jeszcze raz.

Proszę o opinie.

Edytowane przez ozzy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za oceny:)

nocny drwal -> Fajnie że się podoba:)

kellyq -> Jeśli chodzi o szyby to są zrobione raczej tak jak w oryginale. Zauważ że boczne są prawie na równi z blachą, ta góra to tylko osobna, odstająca listewka. Tylna szyba natomiast ma naokoło taką szeroką chromowaną listwę i faktycznie wpada dość głęboko (zobacz na tej fotce: link szyba opiera się o tą krawędź która jest naokoło, a na górze wyraźnie widać że jest ona dość głęboko)

styczeń -> Oczywiście że mogę:)

1238445610.png

siatkaprzod.th.png

1238445507.pngsiatkatyl.th.png

 

latos -> Tak jak mówiłem tylny zderzak to prowizorka zrobiona w jakieś 5 min, żeby zobaczyć jak się to będzie prezentować. Będzie on zrobiony od nowa.

DonJakub -> Oponami będę zajmował się później, przecież nie zostawiłbym tego tak jak jest teraz:)

 

Tak w ogóle to wiem że mam raczej skopane proporcje ale to głównie dlatego że robię bez jakichkolwiek printów, więc nie mam za bardzo się na czym opierać. Jak zrobię ramę (do której o dziwo znalazłem printy:)) to przeskaluję go trochę na rózne strony żeby proporcje były prawidłowe:). Niestety ostatnio mam mało czasu dlatego nie będę dawał zbyt częstych update'ów.

Edytowane przez ozzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze:)

Wnętrze będzie oczywiście zrobione, tak samo jak i silnik zawieszenia itd.:D

Zacząłem ramę:

framen.th.png

 

Przy okazji daje jeszcze jakieś test rendera zrobiony już dość dawno:)

 

chevychevelle.th.png

 

Wiem że AA słabe, ale nie chciałem podwyższać żeby czekać na render nie wiadomo ile, bo to tylko test. Zresztą i tak domyślnie chcę zrobić do niego scenkę, dlatego raczej nie będzie stał w tym studiu, chociaż może zrobię parę dodatkowych renderów studyjnych, ale do tego jeszcze daleko:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności