Skocz do zawartości

Międzynarodowy Festiwal Animacji ReAnimacja już w piątek!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Już

za 5 dni rozpocznie się VI Międzynarodowy Festiwal Animacji

ReAnimacja. W tym roku widzowie będą mogli obejrzeć ponad 200

propozycji filmowych

– od filmów konkursowych poprzez retrospektywy najlepszych

animacji ze świata, aż po wyjątkowe autorskie przeglądy,

przygotowane specjalnie na tę edycję festiwalu.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=605

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cool a zarazem shit, chętnie bym poznał ludków z forum ale nie jestem pewien, czy nie porwą mnie lokalne, łódzkie środowiska do wspólnego oglądania filmów, z którymi już jestem w pewnej zażyłości....

 

dopisuję się zatem na listę jako rezerwowy! proszę w razie czego o informację co, gdzie i jak jeśli chodzi o spotkanie.

 

program festiwalu zapowiada się nad wyraz bogato :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem tyle co z neta... ponoć na miejscu w kasie kina można kupić normalnie bilet; ja planuję sobie przeznaczyć cały weekend na animki zatem kupię od razu karnet :) nie wiem czy jest sens rezerwować... pierwszy raz będę na reanimacji, nie wiem czy ludzie pchają się na seanse drzwiami i oknami, czy też na luzie można kupić bilet przed seansem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miejscem bywa różnie. Np. na pierwszym bloku konkursowym, przed którym jest też otwarcie może być tłoczno. Lepiej zarezerwować miejsca. Na warsztatach przeważnie było mniej ludzi, więc problemu z miejscem chyba nie będzie. Warto też sprawdzić (na stronie festiwalu lub kina Charlie) na co wstęp jest bezpłatny (np. na wszystkie bloki konkursowe), ale wtedy tym bardziej moim zdaniem warto zrobić sobie rezerwację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najciekawszą i najważniejszą część Reanimacji, czyli filmy konkursowe wejście jest bezpłatne. Na wszystko inne można kupić bilety na miejscu (albo pojedyncze wejściówki na jeden seans za 15-20zł, albo karnet na 3 dni na wszystko za 50). Spokojnie można kupić przed samym wejściem. Byłem już 3 razy i nie pamiętam ani jednej sytuacji, żeby kogoś nie wpuścili. Jak brakło miejsc na sali to ludzie siedzieli na podłodze.

 

Jeśli chodzi o maxowe spotkanie, to bardzo chętnie ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności