Jump to content

Reklamówka - The Art of Voytek Nowakowski - Dante's Journey

WojciechNowakowski
 Share

Recommended Posts

dante_teaser_thumbnail.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------

Czesc Wam. Chciałbym pokazać Wam reklamówkę naszego krótkiego filmu "The Art of Voytek Nowakowski - Dante's Journey" , który nie długo będzie skończony. Znajdują się tam moje wizje piekła na podstawie "Boskiej Komedi" Dantego Alligieri.

Reklamówka i film są w HD. Milego ogladania.

Voytek i Bartek Nowakowski

Studio Armata

szczerze mówiąc nie podoba mi się - 2 malowane exteriory dobrej jakości chociaż szerze mówiąc mało ciekawe i raczej popularne.Jakby przynajmniej chmurki były fraktalowe i się ruszały to by wyglądało dużo lepiej.

Prace super malowane, gites klimacior, nie mogę się przyczepić. Z zapowiedzi odnoszę wrażenie, że film będzie raczej sekwencją statycznych obrazów , zestawieniem kompozycji niż klasyczną produkcją z losami bohatera. Jeśli tak miałoby być to trochę szkoda...

Prace super malowane, gites klimacior, nie mogę się przyczepić. Z zapowiedzi odnoszę wrażenie, że film będzie raczej sekwencją statycznych obrazów , zestawieniem kompozycji niż klasyczną produkcją z losami bohatera. Jeśli tak miałoby być to trochę szkoda...

Traktujemy to jako demo reel Voytka, ale jest tez w tym fabula z Dante's Inferno. Chcieliśmy zrobić trochę inny styl demo reel - nie tylko płaskie/statyczne obrazy i proste 3D rotacje modeli. Chcieliśmy stworzyć większą atmosferę.