Skocz do zawartości

Reklamówka - The Art of Voytek Nowakowski - Dante's Journey


WojciechNowakowski

Rekomendowane odpowiedzi

dante_teaser_thumbnail.jpg

 

 

---------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------

 

Czesc Wam. Chciałbym pokazać Wam reklamówkę naszego krótkiego filmu "The Art of Voytek Nowakowski - Dante's Journey" , który nie długo będzie skończony. Znajdują się tam moje wizje piekła na podstawie "Boskiej Komedi" Dantego Alligieri.

 

Reklamówka i film są w HD. Milego ogladania.

 

Voytek i Bartek Nowakowski

Studio Armata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Prace super malowane, gites klimacior, nie mogę się przyczepić. Z zapowiedzi odnoszę wrażenie, że film będzie raczej sekwencją statycznych obrazów , zestawieniem kompozycji niż klasyczną produkcją z losami bohatera. Jeśli tak miałoby być to trochę szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace super malowane, gites klimacior, nie mogę się przyczepić. Z zapowiedzi odnoszę wrażenie, że film będzie raczej sekwencją statycznych obrazów , zestawieniem kompozycji niż klasyczną produkcją z losami bohatera. Jeśli tak miałoby być to trochę szkoda...

 

 

Traktujemy to jako demo reel Voytka, ale jest tez w tym fabula z Dante's Inferno. Chcieliśmy zrobić trochę inny styl demo reel - nie tylko płaskie/statyczne obrazy i proste 3D rotacje modeli. Chcieliśmy stworzyć większą atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności