Jump to content

ANIMOTION. Konkurs animacji studenckich


adek
 Share

Recommended Posts

Tworzysz animacje? Jesteś studentem? Chcesz w zamian za animację otrzymać profesjonalne oprogramowanie graficzne? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś „tak”, konkurs ANIMOTION jest adresowany właśnie do Ciebie!

 

Animacja ma być nie krótsza niż 1 minuta – to jedyne warunki, jakie stawiamy przed Tobą my, organizatorzy konkursu ANIMOTION - członkowie Studenckiego Koła Naukowego MediaFrame działającego przy krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej (więcej o nas na www.mediaframe.pl).

 

 

 

Reżyserujesz animację na dowolny temat i, uważnie przeczytawszy zasady zgłaszania prac zamieszczone na stronie animotion.pl, wysyłasz ją do Krakowa. My, korzystając z pomocy zacnego jury, premiujemy autorów najlepszych animacji - czekają na Ciebie nagrody ufundowane przez firmę Autodesk, jedną z najlepszych firm wspierających oprogramowanie wizualizacyjno-projektowe na świecie. Co więcej, autorów, którzy znajdą się poza podium, też SKAZUJEMY NA WYGRANĄ!

 

Tematyka animacji jest dowolna, podobnie jak technika komputerowa, w której animacja zostanie wykonana. Termin zgłaszania prac upływa 1 października br. Szczegóły dotyczące zasad zgłaszania prac oraz informacje o konkursie znajdziecie na stronie animotion.pl. Organizatorzy nie pobierają żadnych opłat wpisowych.

 

 

 

Odwiedź stronę www.animotion.pl

Edited by Adek
Link to comment
Share on other sites

Guest User190

Panie i Panowie - bardzo cieszę się z dużego zainteresowania konkursem - już dzisiaj mogę napisać, że niesamowita jak na polskie, studenckie warunki, pula nagród się powiększy.. Czyli do oprogramowania wartego ponad 100 000 PLN dojdą jeszcze inne warte uwagi nagrody. Już wkrótce pojawi się więcej informacji.

Link to comment
Share on other sites

Guest User190

Zachęcam do zadawania pytań na stronie animotion.pl :)

http://animotion.pl/zglos > "Autorzy animacji, oddzieleni przecinkiem" :)

 

Poprzednich edycji jeszcze nie było - ta jest pierwsza, więc musicie pokazać na co Was stać :) W związku z tym, że jest to pierwsza edycja, ograniczenia są nieco mniej restrykcyjne, niż powinny być, tzn. nie jest powiedziane, że animacja musi być przygotowana w czasie trwania konkursu ani specjalnie na konkurs. Jedyne ograniczenia to czas nie krótszy niż minuta. Stawiamy też raczej na animacje fabularyzowane, ale decyzja należy do jury, więc próbujcie :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy