Skocz do zawartości

Powiększanie przedmiotów


KermiT01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ewidentnie pokrywające się polygony.

 

Kasuje jakiegoś boxa i pusta przestrzeń, nie ma innych ścian, o to chyba chodzi...

 

JEsli to nie pokrywajace sie poligony, i renderuje sie ok, to znaczy ze masz problem ze skala w maxie. W rodzaju masz parusetmetrowe przedmioty a skala ustawiona na milimetry.

 

 

Mam ustawione na centymetry, przestawiłem na metry i nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest tylko kwestia niedokladnosci wyswietlania w viewporcie. W pracy dzialo sie dokladnie to samo przy importowaniu obiektow w roznej skali. Sam napisales ze powiekszales tego boxa. Sproboj dac RestetXForm na obiekcie.

 

 

Daje prawym na zaznaczoną ścianę i nie ma czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcnisjin F1 wpisz Reset XFrom i zobacz co ci powie gdzie tego szukac. Manual od tego jest zeby go czytac :)

 

 

Znalazłem to w Utilities, daje Reset XForm, Reset Selected i nic nie pomaga, niektórym przedmiotom nawet pogarsza.

 

Jest na to jakiś sposób, czy robić wszystko od początku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej tylko kwestia wyświetlania w "viewporcie". Nie ma wpływu na rendering - przynajmniej ja nie zauważyłem a "efekt" pojawia się także u mnie i jest zapewne wynikiem uproszczonego "cieniowania i oświetlania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej tylko kwestia wyświetlania w "viewporcie". Nie ma wpływu na rendering - przynajmniej ja nie zauważyłem a "efekt" pojawia się także u mnie i jest zapewne wynikiem uproszczonego "cieniowania i oświetlania".

 

 

Tylko to jest uporczywe, bo żeby oglądnąć jak coś tak naprawdę wygląda trzeba dopiero dać rendering :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności